DAJ CYNK

Plus: kampania "Internet w Plusie szybszy od Neostrady"

sirmark

Rozrywka

1. kwietnia startuje nowa odsłona kampanii promującej Internet LTE w Plusie.

1. kwietnia startuje nowa odsłona kampanii promującej Internet LTE w Plusie.

W swoich spotach Plus opiera się na zestawieniach rankingu rankingu Speedtest.pl. Zapewnia, że nie powstaje on na zlecenie Plusa i nie jest robiony za pieniądze Plusa.

Według najnowszego zestawiania za luty, średnia prędkość pobierania osiągnięta przez klientów Plusa to 10,07 Mb/s, a średnia prędkość wysyłania wynosi 4,11 Mb/s. W przypadku Neostrady wartości te wynoszą odpowiednio 7,82 Mb/s dla pobierania i 1,22 Mb/s dla wysyłania danych. Ranking Speedtest.pl pozwala porównać możliwości różnych dostawców i technologii internetu, a publikowane wyniki to średnia ze wszystkich próbek testowych bez podziału na technologie dostępu. Jak podaje Plus, w jego przypadku jest to średnia prędkość wszystkich dostępnych łączy: LTE, HSPA/HSPA+, EDGE, GPRS.

Plus po raz kolejny zapewnia, że jego internet jest szybszy od Neostrady i będzie dobrze się sprawdzał jako internet użytkowany w domu. W rankingu Speedtest.pl internet od Plus jest także najszybszy ze wszystkich operatoró komórkowych (dane na luty):Zobacz: speedtest.pl - ranking z pomiarów luty 2014Nowy spot Plusa nawiązuje do reklamy Orange, w której Serce i Rozum przyjmują bliźniaczki od plusowej Basi.

Zobacz: Serce i Rozum znów żartują z Plusa

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Plus, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu