DAJ CYNK

Play: Galaxy A3 2016 i Galaxy A5 2016 z Wi-Fi Calling

orson_dzi

Rozrywka

Play poszerza listę urządzeń obsługujących usługę Wi-Fi Calling. Aktualizacja oprogramowania smartfonów poszerza ją o dwa popularne modele Samsunga.

Play poszerza listę urządzeń obsługujących usługę Wi-Fi Calling. Aktualizacja oprogramowania smartfonów poszerza ją o dwa popularne modele Samsunga.Samsung Galaxy A3 2016 i Samsung Galaxy A5 2016, to jedne z najpopularniejszych smartfonów ze średniej półki w mijającym roku. W tym tygodniu oba modele sprzedawane w sieci Play otrzymały aktualizację oprogramowania, dzięki której mogą działać w usłudze Wi-Fi Calling.

Tym samym lista kompatybilnych modeli powiększyła się do 12. Pozostałe modele, to:


Usługa Wi-Fi Calling umożliwia prowadzenie rozmów telefonicznych i wysyłanie wiadomości tekstowych dzięki połączeniu z siecią Wi-Fi. Będąc w dowolnym miejscu na świecie można zadzwonić na każdy numer, tak jak w przypadku zwykłego połączenia. Odbiorca będzie miał na telefonie wyświetlony pełny numer osoby dzwoniącej, bez żadnych przekierowań. Połączenia są dostępne w wysokiej jakości HD Voice, można korzystać z wysyłania SMS-ów (zwykłych i Premium).

Zobacz: Wi-Fi Calling dostępny w Play

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Play

Przewiń w dół do następnego wpisu