DAJ CYNK

Zamów iTaxi w aplikacji SkyCash, dostaniesz nawet 10 zł

Anna Rymsza

Rozrywka

Promocja SkyCashi iTaxi

SkyCash zwraca nawet 10 zł, jeśli zamówisz iTaxi w aplikacji i zapłacisz z użyciem Masterpass. Promocja ruszyła 3 lutego.

SkyCash pozwala płacić za przejazdy iTaxi od października 2019. To kolejne udogodnienie w poruszaniu się po mieście i między miastami. SkyCash pozwala też kupować bilety komunikacji miejskiej w wielu miastach oraz przewoźników kolejowych i autobusowych. Kierowcy mogą zaś zapłacić za parkowanie i przejazd autostradą – tu także można liczyć na zwroty.

Jak odzyskać 10 zł za przejazd iTaxi?

Promocja jest dostępna przy zamawianiu przejazdu iTaxi przez aplikację SkyCash w okresie promocyjnym. Jeśli wybierzesz Masterpass jako metodę płatności, SkyCash odda ci 30 proc. wartości przejazdu. Maksymalnie możesz odzyskać 10 zł. Zwrot wpłynie na twoje konto w ciągu maksymalnie 7 dni. 

Zobacz: SkyCash z Masterpass wprowadził promocję dla uczniów i studentów: 55 zł zwrotu
Zobacz: Promocja SkyCash i Masterpass: uzyskaj zwrot pieniędzy za trzeci, szósty i dziewiąty bilet komunikacji miejskiej

Korzystanie z tej promocji wymaga aktywnego portfela elektronicznego Masterpass i połączonej z nim karty płatniczej Mastercard lub Maestro. By zarejestrować kartę, przejdź do sekcji „Twoje karty płatnicze” i tam podaj jej dane. Kartami możesz zarządzać także na stronie masterpass.com.

Szczegóły promocji znajdziesz w regulaminie. Promocja skończy się 1 marca 2020 roku. 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: SkyCash

Źródło tekstu: wł., SkyCash

Przewiń w dół do następnego wpisu