DAJ CYNK

Inea chce zbierać pomysły użytkowników

sirmark

Rozrywka

Inea przygotowała serwis "IDEA dla INEA", w którym zbierane będą pomysły i sugestie mające pomóc operatorowi w ulepszaniu świadczonych usług.

Inea przygotowała serwis "IDEA dla INEA", w którym zbierane będą pomysły i sugestie mające pomóc operatorowi w ulepszaniu świadczonych usług.

Serwis dostępny pod adresem www.inea.pl/idea i umożliwia użytkownikom zgłaszanie własnych idei, komentowanie nadesłanych pomysłów przez innych oraz głosowanie na najlepsze z nich. Aby skorzystać z serwisu, nie trzeba być abonentem Inei. Należy tylko zarejestrować się, opisać pomysł, przypisać do odpowiedniej kategorii i opisać tagami. Tak zatwierdzony wpis będzie poddany ocenie społeczności

Wszystkie idee, które zostaną wdrożone będą nagradzane upominkami. Dodatkowe nagrody przewidziano dla pomysłów zgłaszanych w tzw. kategorii specjalnej, która będzie zmieniać się w cyklu kwartalnym. W pierwszej kolejności będzie to kategoria "strona www". Ponadto, pomysł, który będzie miał największą wartość dla firmy i najniższy koszt wdrożenia, operator wyróżni raz na kwartał nagrodą specjalną. Nagrodą specjalną za zgłoszenia nadesłane do końca IV kwartału jest zaproszenie dla dziesięciu pełnoletnich osób na wskazany mecz piłkarski do Skybox INEA na INEA Stadionie!

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Inea

Tagi: inea
Przewiń w dół do następnego wpisu