DAJ CYNK

Film Gran Turismo coraz bliżej. Rozpoczął się najważniejszy etap

Damian Jaroszewski (NeR1o)

Rozrywka

Film Gran Turismo coraz bliżej. Rozpoczął się najważniejszy etap

Film Gran Turismo jest już coraz bliżej. Właśnie ruszyły do niego zdjęcia, o czym poinformowało Sony Pictures.

Sony i PlayStation pracują nad kilkoma filmami i serialami, które wykorzystają marki znane ze świata gier. To żadna tajemnica i wiemy o tym od dawna. HBO tworzy serial The Last of Us, a Netflix ma się wziąć za Horizon. Oprócz tego w planach są też filmy, a jednym z nich jest Gran Turismo. Właśnie ruszyły zdjęcia.

Film Gran Turismo coraz bliżej

Na oficjalnym profilu Sony Pictures na Twitterze pojawiło się zdjęcie z tzw. pierwszego klapsa na planie filmu Gran Turismo. Oznacza to, że ruszyły już zdjęcia, czyli najważniejszy proces w powstawaniu każdego dzieła kinowego. Scenariusz ma częściowo bazować na historii kierowy Janna Mardenborough, którego kariera rozpoczęła się w brytyjskim programie telewizyjnym GT Academy.

Na ten moment premiera filmu zaplanowana jest na 11 listopada 2023 roku, ale skoro dopiero ruszyły zdjęcia, to termin ten wydaje się mało prawdopodobny. To przecież tylko 12 miesięcy na zdjęcia, postprodukcję i cały marketing, ale niewykluczone, że wszystko pójdzie zgodnie z planem. Reżyserem filmu jest Neill Blomkamp. Według plotek pojawią się w nim: Orlando Bloom, David Harbour, Archi Madekwe oraz Geri Halliwell-Horner, czyli była Spice Girls.

Zobacz: Jest duża szansa na remake legendarnej gry. Konami wraca z przytupem
Zobacz: Przewidzieli zwycięzcę mundialu. Trzy poprzednie razy mieli rację

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Sony Pictures

Źródło tekstu: wccftech

Przewiń w dół do następnego wpisu