DAJ CYNK

Google Play: za darmo aplikacje i gry o wartości 277 zł

Dodane przez: msnet

Kategoria: Rozrywka

Interakcje: 15862

Przygotowaliśmy dla Was pierwsze wakacyjne zestawienie aplikacji i gier na Androida, które przez ograniczony czas można pobrać i zainstalować za darmo. Podane daty końca promocji są przybliżone i mogą ulec zmianie.

bhyve Pro

Nasza pierwsza propozycja może się przydać podczas letnich upałów, jeśli ktoś posiada sprzęt do podlewania ogrodu B-hyve. Za pomocą tej aplikacji można w sposób inteligentny sterować zraszaczami tak, żeby cały proces był jak najbardziej efektywny.

Normalna cena aplikacji to 46,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 8 lipca).

Gizmoot dla KODI

Gizmoot to aplikacja, która zmienia smartfon lub tablet w pilot do zdalnego sterowania odtwarzaniem muzyki, filmów, podcastów, telewizji i radia na odtwarzaczach KODI połączonych z tą samą siecią Wi-Fi. Dzięki narzędziu można przeglądać multimedia na smartfonie lub tablecie, na serwerze multimedialnym UPnP AV lub w Internecie, a następnie odtwarzaj je na urządzeniach wykrytych przez aplikację Gizmoot w sieci Wi-Fi.

Normalna cena aplikacji to 10,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 9 lipca).

W promocji (za darmo do 9 lipca) jest dostępna też wersja aplikacji Gizmoot dla urządzeń Nvidia Shield - normalna cena to 10,99 zł.

Cash Knight Duo Special

Czas na nieco rozrywki dla miłośników gier typu Idle RPG. Naszym zadaniem jest to co zwykle w tego typu grach - przemierzać świat, zbierać skarby i pokonywać wrogów, a jednocześnie rozwijać swoją postać.

Normalna cena aplikacji to 39,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 5 lipca).

Latino TV

Znajomość języków obcych czasem się przydaje, czego chyba nie potrzeba nikomu tłumaczyć. A do poćwiczenia znajomości języka hiszpańskiego przydatne może być oglądanie filmów i programów telewizyjnych w tym pięknym języku. Do tego właśnie można wykorzystać aplikację Latino TV.

Normalna cena aplikacji to 22,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 11 lipca).

Learn Mandarin - HSK 2 Hero

Jeszcze jedna aplikacja, dzięki której można nauczyć się języka obcego, tym razem obowiązującego w Chinach mandaryńskiego. Jest to jedna z kilku części narzędzia do przyswojenia sobie mowy, którą posługuje się spora część ludzi zamieszkujących Ziemię. W poprzednim zestawieniu w promocji była część HSK 3 Hero.

Normalna cena aplikacji to 44,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 10 lipca).

Cache Cleaner Smart

Utrzymanie porządku w pamięci telefonu jest równie ważne, jak brak bałaganu w naszym otoczeniu. Dzięki temu nasze urządzenie może działać po prostu sprawniej i nie będziemy się obawiać, że zbyt szybko zabraknie nam miejsca na zdjęcia czy inne pliki. Jednym z narzędzi, których zadaniem jest utrzymanie smartfonu z Androidem w należytym porządku jest Cache Cleaner Smart.

Normalna cena aplikacji to 26,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 10 lipca).

Color Tap

Color Tap to z pozoru prosta gra zręcznościowa, w której naszym zadaniem jest takie pokierowanie kulki, by trafiała w ściany o tym samym kolorze. Musimy w tym celu przestawiać drogowskazy na jej trasie, pamiętajc przy okazji, że kolor toczącej się kulki nie jest ciągle taki sam.

Normalna cena aplikacji to 6,69 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 8 lipca).

MIUI Icon Pack PRO

A gdyby ktoś chciał zmienić ikony w smartfonie lub tablecie z Androidem na inne, polecamy zerknąć na paczkę MIUI Icon Pack PRO, która nawiązuje do interfejsu MIUI 9. Znajdziemy tu ponad 4900 ikon, a deweloper obiecuje kolejne w każdej aktualizacji. Paczka jest kompatybilna z wieloma popularnymi launcherami.

Normalna cena aplikacji to 9,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 6 lipca).

MSafe - Pro

Aplikacja MSafe - Pro służy do bezpiecznego przechowywania haseł, numerów kart oraz innych informacji, które nie powinny trafić w niepowołane ręce. Z drugiej strony narzędzia tego typu pozwalają odciążyć nas z konieczności pamiętania skomplikowanych ciągów znaków, których używamy do zabezpieczania swoich kont i profili w Internecie. Zaszyfrowane dane możemy zapisać na tagach NFC.

Normalna cena aplikacji to 42,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 8 lipca).

The Hunt for the Lost Treasure

W The Hunt for the Lost Treasure zmienimy się w poszukiwaczy skarbów. Jest to klasyczna gra przygodowa typu point and click, w której naszym zadaniem jest odnalezienie legendarnego skarbu piratów. W międzyczasie zbadamy wiele lokalizacji, w tym piracką zatoczkę, starożytną świątynię oraz wioskę wśród drzew. A wszędzie czeka na nas mnóstwo zagadek do rozwiązania oraz wskazówek i przedmiotów do odnalezienia.

Normalna cena aplikacji to 13,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 11 lipca).

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: wł

Przewiń w dół do następnego wpisu