DAJ CYNK

Google Play: za darmo aplikacje i gry o wartości 224 zł

Marian Szutiak

Rozrywka

Przygotowaliśmy wiosenne zestawienie wybranych aplikacji i gier na Androida, które przez ograniczony czas można pobrać i zainstalować zupełnie za darmo. Przypominamy - jeśli dokonamy zakupu za 0 zł, to nic już nie zapłacimy podczas późniejszego instalowania danego materiału, nawet jeśli promocja w międzyczasie się skończy.

Jono Pro

Wiosna już się formalnie rozpoczęła, dlatego warto pomyśleć o wiosennym odświeżeniu pulpitu naszego smartfonu. Pomóc w tym może nowy zestaw ikon, na przykład takich, jakie znajdziemy w paczce Jono Pro. Zawiera ona ponad 5300 ikon i wspiera około 20 popularnych launcherów.

Normalna cena aplikacji to 8,19 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 25 marca).

NT Calculator

Pierwszy dzień wiosny, zwany też dniem wagarowicza, już minął, pora więc wrócić do pracy lub szkoły. Tam może się przydać dobry kalkulator. Jeśli ktoś szuka rozbudowanego narzędzia tego typu, które dodatkowo da się uruchomić na smartfonie, powinien się zainteresować NT Calculatorem. Znajdziemy tu standardowy i  naukowy kalkulator, a także kalkulator radix, kalkulator czasu, kalkulator kredytowy, kalkulator dat oraz przelicznik jednostek.

Normalna cena aplikacji to 11,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 28 marca).

Dr. Panda Train

Nasza kolejna propozycja jest przeznaczona dla dzieci. W kolorowej grze pokierują one pociągiem i przeżyją wiele ciekawych przygód, wożąc pasażerów po różnych obszarach oraz odkrywając wiele tajemnic kryjących się w świecie gry.

Normalna cena aplikacji to 16,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 25 marca).

App lock & gallery vault pro

Prywatność danych to obecnie jeden z częściej poruszanych tematów w świecie IT. A jak Wy dbacie o dane zgromadzone w pamięci Waszych urządzeń mobilnych? Jeśli nie tylko my mamy dostęp do naszego smartfonu, warto czasem zadbać o zabezpieczenie pewnych aplikacji lub plików przed dostępem niepowołanych osób. Pomoże nam w tym ta aplikacja.

Normalna cena aplikacji to 19,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 27 marca).

Mystic Guardian VIP : Old School Action RPG

Mystic Guardian VIP pozwoli nam przypomnieć sobie czasy klasycznych gier JRPG z lat 90-tych XX wieku. Poznamy tu fantastyczny świat steampunk, pełen różnych maszynerii oraz przepełniony alchemią. Do wyboru mamy dwie postaci z zupełnie innymi fabułami do rozegrania oraz 7 klas, z których każda ma zestaw unikalnych umiejętności.

Normalna cena aplikacji to 16,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 27 marca).

Wszechstronny odtwarzacz HD z kodekami – km player

Smartfony współcześnie są wykorzystywane przede wszystkim do konsumpcji treści, a jednymi z nich są filmy. KM Player to jeden z alternatywnych odtwarzaczy wideo, który obiecuje, że poradzi sobie ze wszystkimi formatami. Warto to sprawdzić, skoro przez chwilę aplikacja jest darmowa.

Normalna cena aplikacji to 15,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 24 marca).

CashKnight ( Combo Event Version )

Kolejna gra fabularna w naszym zestawieniu to CashKnight w wersji Combo Event. Zbieranie skarbów oraz pokonywanie przeciwników przy użyciu różnorodnej broni, to tylko niektóre z atrakcji, które czekają na nas w świecie tej gry.

Normalna cena aplikacji to 39,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 23 marca).

Your RAM Booster Lite

Your RAM Booster Lite ma za zadanie utrzymać porządek w pamięci RAM smartfonu, by ta nie była zapychana niepotrzebnymi danymi przez niektóre aplikacje. Jak zapewnia deweloper, pomoże to innym aplikacjom i grom działać szybciej i bez opóźnień. Pozwolić ma to również zaoszczędzić energię akumulatora dzięki hibernacji aplikacji uruchomionych w tle.

Normalna cena aplikacji to 67,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 26 marca).

Glow Puzzle Ads Free

Glow Puzzle to coś dla miłośników łamigłówek. Gra może wciągnąć na długie godziny, a proste z pozoru zadania robią się z czasem coraz bardziej wymagające.

Normalna cena aplikacji to 22,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 23 marca).

Matrix determinant pro

Na koniec kierujemy się do królowej nauk, matematyki. A tam znajdziemy między innymi macierze. Z pomocą tego kalkulatora obliczanie wyznaczników macierzy nie powinno stanowić żadnego problemu.

Normalna cena aplikacji to 2,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 25 marca).

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: wł

Przewiń w dół do następnego wpisu