DAJ CYNK

Google Play: za darmo aplikacje i gry o wartości 223 zł

Marian Szutiak

Rozrywka

W sklepie Google Play są zarówno aplikacje i gry darmowe, jak i płatne. Gdy chcemy skorzystać z tych drugich, ale nie chcemy płacić, możemy rozejrzeć się za promocjami, dzięki którym ich ceny spadają do zera. Oto co znaleźliśmy tym razem.

Multi-Screen Voice Calculator Pro

Nasze pierwsze w tym roku zestawienie aplikacji i gier na Androida, które przez ograniczony czas możemy pobrać i zainstalować za darmo, zaczynamy od kalkulatora. Dlaczego wybraliśmy ten konkretny kalkulator? Ponieważ można nim sterować głosowo, między innymi w języku polskim. Ponadto aplikacja powinna sobie poradzić nawet z bardzo dużymi liczbami.

Normalna cena aplikacji to 29,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 12 lutego).

CashKnight (Combo Event Version)

Po wykonywaniu skomplikowanych obliczeń matematycznych, do których użyjemy sterowanego głosem kalkulatora, warto chwilę odpocząć przy grze. Miłośnikom tytułów Idle RPG polecamy grę CashKnight w wersji Combo Event, w której przemierzymy świat i rozwiniemy swoją postać, a przy tym staniemy się bogaci, pod różnymi względami.

Normalna cena aplikacji to 39,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 11 lutego).

Learn Mandarin - HSK 2 Hero

Planujecie podróż do Chin, ale nie znacie języka? Albo z innych powodów chcielibyście poznać język mandaryński? Rozwiązaniem może być skorzystanie z aplikacji na smartfonie (lub tablecie) z Androidem. Jedna z nich jeszcze przez 2 dni jest za darmo.

Normalna cena aplikacji to 43,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 8 lutego).

Cleaner - Boost Mobile Pro

Aby nasz smartfon działał płynnie i wydajnie, musimy o niego w odpowiedni sposób zadbać. Dzięki aplikacji Cleaner - Boost Mobile Pro pozbędziemy się zbędnych plików, zwolnimy pamięć RAM oraz damy nieco odpocząć procesorowi, który nie będzie musiał już rozgrzewać się do czerwoności, żeby podołać tym wszystkim procesom działającym w tle. I o wiele więcej...

Normalna cena aplikacji to 17,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 11 lutego).

Hitman Sniper

Mamy też coś dla miłośników gier akcji oraz Hitmana. Gdy pod ręką nie ma komputera, można pokierować poczynaniami naszego bohatera przy użyciu smartfonu z Androidem. Warto przy okazji dodać, że za tytuł odpowiada Square Enix, w którego portfolio znajdziemy takie popularne tytuły, jak Final Fantasy i seria Tombraider.

Normalna cena aplikacji to 5,19 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 12 lutego).

Quit Smoking Tracker GOLD - stop smoking app

Jeśli rzucacie palenie papierosów, ale potrzebujecie do tego jakiegoś "wspomagacza", być może dobrym rozwiązaniem będzie skorzystanie z przeznaczonej do tego aplikacji. Narzędzie Quit Smoking Tracker GOLD to pokaże między innymi ile papierosów nie wypaliliśmy, ile przy tym zaoszczędziliśmy pieniędzy oraz jak dużo życia odzyskaliśmy. Jeśli chcemy ją mieć za darmo, musimy się pospieszyć - promocja kończy się dzisiaj o północy.

Normalna cena aplikacji to 17,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 6 lutego).

Animal Forest : Fuzzy Seasons (Start Pack Edition)

Animal Forest : Fuzzy Seasons to gra sumulacyjna, w której opiekujemy się zwierzętami w leśnym ogrodzie. Karmienie, głaskanie, zwracanie uwagi - to tylko niektóre z zadań, jakie staną przed nami. Do wykonania są też różnorakie misje, możemy również wziąć udział w konkursach. Deweloper twierdzi, że część dochodów, jakie zgromadzi dzięki tej grze, zostaną przeznaczone dla potrzebujących dzieci.

Normalna cena aplikacji to 17,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 13 lutego).

Gallery Vault Pro - hide photos hide videos

Gallery Vault to aplikacja przeznaczona do okrywania zdjęć oraz filmów, których nie chcemy oglądać, ale też nie chcemy ich zupełnie usuwać. Przyda się także wówczas, gdy będziemy chcieli coś ukryć przed osobami, które będą miały dostęp do naszego urządzenia. Aplikacja może zabezpieczyć dostęp do dowolnych plików i między innymi pozwala na korzystanie z czytnika linii papilarnych, jeśli nasze urządzenie jest w taki wyposażone.

Normalna cena aplikacji to 19,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 11 lutego).

Survival & Escape: Island

W tej wcielamy się w postać, która musi przetrwać na bezludnej wyspie. Nasz bohater budzi się po naprawdę złej pogodzi na nieznanym lądzie i nic nie pamięta. Jedyne rzeczy, które mu przychodzą do głowy, to jakieś liczby i ciągi liter. A wokół niego są jakieś dziwne zwierzęta i ekstrema pogodowe. Naszym zadaniem jest odkryć prawdę i uciec z wyspy.

Normalna cena aplikacji to 11,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 8 lutego).

Free Music Pro

Na koniec coś dla miłośników darmowej muzyki i filmów. Aplikacja Free Music Pro pozwala oglądać filmy z serwisu YouTube, na pełnym ekranie lub w pływającej ramce. Możemy też tylko słuchać, podczas gdy program będzie działał w tle. Możemy tu tworzyć własne playlisty, a także skorzystać z funkcji radia tworzonego na podstawie aktualnie odtwarzanego materiału. Dostępnych funkcji jest o wiele więcej.

Normalna cena aplikacji to 17,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 8 lutego).

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Google Play

Źródło tekstu: wł