DAJ CYNK

Clubhouse dostępny dla polskich użytkowników Androida

LuiN

Rozrywka

Clubhouse dla Androida

Clubhouse, głosowa sieć społecznościowa dostępna jest od dziś w Polsce dla użytkowników Androida. Na początku roku usługa wystartowała dla użytkowników iPhone'ów. Model dołączania do Clubhouse'a nie zmienił się - potrzebne jest zaproszenie.

Cena: 0 zł. Pobierz aplikację w sklepie Google Play

Clubhouse zrobił karierę na iOS dzięki innowacyjnej formie komunikacji. Można tu zrobić „pokój” i rozmawiać głosowo ze wszystkimi, którzy zdecydują się ten pokój odwiedzić. Pokoje mogą być przeróżne – od treningu śpiewu z profesjonalną nauczycielką po słuchanie chrapiącego buldożka. Trzeba pamiętać, że Clubhouse to tylko platforma, a całą zawartość stworzą ludzie, którzy będą z niej korzystać.

Zobacz: Clubhouse po pierwszym miesiącu - czy warto?

Clubhouse zapoczątkował modę na pokoje głosowe w innych komunikatorach i na portalach społecznościowych.Kilka dni temu pisaliśmy, że aplikacja dla Androida jest w drodze i można już korzystać z niej w kilku krajach anglojęzycznych, teraz wreszcie ruszyła w Polsce. Czy powtórzy sukces apki na iOS? Trudno powiedzieć, bo popularność tamtej gwałtownie spadła. Niemniej warto sprawdzić, o co było tyle szumu na początku 2021 roku.

W wersji dla Androida apka wystartowała, póki co w wersji beta. Miewa ona problemy ze stabilnością połączeń przez słuchawki Bluetooth i ma inne drobniejsze bugi. W dalszym ciągu do utworzenia konta wymagane jest zaproszenie lub zatwierdzenie naszej "kandydatury" przez znajomych już obecnych na platformie.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu