DAJ CYNK

Google Play: za darmo aplikacje i gry o wartości 102 zł

Marian Szutiak

Aplikacje

Darmowe apki Android Google

Płatne aplikacje i gry mają to do siebie, że nie zawsze trzeba za nie płacić. Oto kolejne zestawienie tytułów, które przez ograniczony czas można pobrać i zainstalować zupełnie za darmo.

 Przy każdej aplikacji podaliśmy datę końca promocji, zaczerpniętą ze sklepu Google Play. Daty te mogą ulec zmianie - promocja może zostać skrócona lub wydłużona.

Home Workout PRO: Trening całego ciała

Płatne aplikacje i gry na androida za darmo - Home Workout PRO: Trening całego ciała

Tym razem zaczynamy od aplikacji, której zadaniem jest pomoc w poprawie sylwetki i kondycji fizycznej. Jak zapewnia deweloper, narzędzie Home Workout jest odpowiednie dla wszystkich, mężczyzn i kobiet, zawierając codzienne, tygodniowe i miesięczne programy treningowe, pozwalające rozwijać wszystkie główne grupy mięśni. Wystarczy kilka minut dziennie, i zachować formę w domu. Nie jest wymagane specjalne wyposażenie. 

Normalna cena aplikacji to 10,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 11 października).

Sudoku Pro - Ad Free

Płatne aplikacje i gry na androida za darmo - Sudoku Pro - Ad Free

Był czas, gdy gra Sudoku cieszyła się ogromną popularnością. Jeśli lubicie gry logiczne i układanie cyfr na planszy nadal Was bawi, ta gra może się Wam również spodobać. Sudoku Pro zawiera kilka poziomów trudności, dzięki czemu znajdą tu coś dla siebie zarówno osoby zaczynające swoją przygodę z Sudoku, jak i osoby uważające się za ekspertów w tej grze.

Normalna cena aplikacji to 11,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 9 października).

HashPower - BTC Cloud Mining

Płatne aplikacje i gry na androida za darmo - HashPower - BTC Cloud Mining

W świecie kryptowalut można zarabiać na kilka sposobów. Jedną z opcji jest handel kryptowalutami - kupować tanio i sprzedawać drogo. Można również spróbować "wykopywania" walut utworzonych za pomocą technologii blockchain. Jednym z narzędzi, które ma w tym pomóc, jest ta aplikacja. Wszystko odbywa się w chmurze, więc narzędzie to nie nagrzewa telefonu, nie wymaga dużej ilości zasobów i może działać w tle bez ograniczania korzystania z urządzenia.

UWAGA: Otrzymujemy sygnały od Czytelników, że są problemy z kontaktem z twórcami aplikacji oraz nie da się zakładać nowych kont. Zalecamy ostrożność w korzystaniu z programu i ewentualne poczekanie na aktualizację.

Normalna cena aplikacji to 27,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 10 października).

EQQO

Zainspirowana starożytnymi legendami etiopskimi, EQQO to poetycka gra logiczna, inicjacyjna przygoda i pieśń o miłości do natury. To nieprawdopodobna epopeja przedstawiająca dwie obce istoty: niewidome dziecko i delikatne Jajo. Spójrz na świat Eqqo oczami jego matki, która będzie go prowadzić, opowiadając jego historię. Pomóż mu użyć mocy Jaja, aby przejść przez tajemnicze pokoje i obudzić uśpione mechanizmy świątyni. Rozbrój starożytne pułapki i odeprzyj siły zła, które chcą przejąć jajko.

Normalna cena aplikacji to 12,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 7 października).

Equalizer - Bass Booster pro

Płatne aplikacje i gry na androida za darmo - Equalizer - Bass Booster pro

Equalizer to przydatne narzędzie do regulacji jakości dźwięku, jaki wydobywa się ze smartfonu z Androidem. Niestety nie każdy telefon z Androidem ma tę funkcje, a jeśli już jest obecna, nie zawsze spełnia nasze oczekiwania. Wtedy można sięgnąć po alternatywne rozwiązanie, takie na przykład jak Equalizer - Bass Booster pro. Narzędzie to współpracuje z każdym odtwarzaczem multimediów (muzyki i filmów).

Normalna cena aplikacji to 9,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 8 października).

Mystery of Fortune 3

Mystery of Fortune 3 to dziewiąta historia serii Fortune Chronicles Episode. Jest to oficjalna kontynuacja i trzecia historia SRPG Mystery of Fortune, która została wydana w 2014 i 2016 roku. Zadaniem i celem gracza jest tu udanie się na poszukiwanie Smoczego Meteoru, ukrytego głęboko w lochu, a także Eteru Ambergris, źródła wszelkiej magii.

Normalna cena aplikacji to 19,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 7 października).

Chemical equation keyboard C

To narzędzie może się przydać każdemu mniej lub bardziej zaawansowanemu "chemikowi". To specjalna klawiatura, za pomocą której wygodniej będzie zapisywać równania chemiczne i jest za darmo jeszcze tylko przez kilka godzin.

Normalna cena aplikacji to 1,79 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 6 października).

Age of Civilizations Ameryka

Płatne aplikacje i gry na androida za darmo - Age of Civilizations Ameryka

Zestawienie kończymy tym razem ciekawą strategiczną grą turową, w której naszym celem jest zdobycie dominacji nad światem, a ściślej - nad Amerykami. To pozornie prosta gra, w której po jakimś czasie sobie uświadomimy, że każdy szczegół i posunięcie ma znaczenie.

Normalna cena aplikacji to 6,49 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem (do 11 października).

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: wł.

Przewiń w dół do następnego wpisu