DAJ CYNK

Google Play: za darmo aplikacje i gry o wartości 110 zł

Anna Rymsza (Xyrcon)

Aplikacje

Darmowe aplikacje w Google Play

Przygotowaliśmy dla naszych Czytelników kolejne wrześniowe zestawienie płatnych aplikacji i gier na Androida, które można pobrać zupełnie za darmo. Czas promocji jest oczywiście ograniczony. Przy każdej pozycji dodaliśmy datę końca przeceny, zaczerpniętą ze sklepu Google Play. Raz dodana do konta Google aplikacja będzie Twoja na zawsze!

Peppa Pig: Świnka Peppa w parku rozrywki

Świnka Peppa w parku rozrywki to gra dla najmłodszych miłośników serialu animowanego. W aplikacji znajduje się kilka mini-gier, odpowiednich dla przedszkolaków. Całość inspirowana jest wesołym miasteczkiem. Można latać balonem, jeździć gokartem, kręcić się na karuzeli czy prowadzić rozrywkową kolejkę. W aplikacji spotkamy oczywiście postacie z serialu, oprawa dźwiękowa i wizualna również nawiązuje do popularnej animacji.

Normalna cena aplikacji to 13,99 zł. Za darmo można ją pobrać z Google Play (do 26 września).

Todo Task Reminder Pro + Widget

Todo Task Reminder Pro

Todo Task Reminder Pro to praktyczna lista zadań do wykonania, której towarzyszy widżet na ekran główny. Aplikacja pozwala ustawiać zadania, które się powtarzają i uruchamiać powiadomienia o zbliżających się terminach. Co ważne, większość czynności związanych z zarządzaniem czasem można wykonać z widżetu. Ponadto aplikacja pozwala zrobić kopię zapasową zadań i udostępniać je innych. Do wyboru jest jasny i ciemny motyw interfejsu.

Normalna cena aplikacji to 15,99 zł. Za darmo można ją pobrać z Google Play (do 27 września).

Do Not Disturb - Call Blocker - Premium

Do Not Disturb - Call Blocker - Premium

Do Not Disturb - Call Blocker to aplikacja blokująca połączenia telefoniczne według ustalonego harmonogramu. Co ciekawe, można albo wyciszyć dzwonek, albo odrzucać połączenia. Dzięki temu linia będzie zajęta dla dzwoniących. Harmonogram możesz ustalić samodzielnie lub w połączeniu z kalendarzem systemowym Androida – wtedy połączenia będą blokowane w czasie, w którym masz w kalendarzu zapisane spotkanie. Można też włączać blokowanie na podstawie lokalizacji. Oczywiście można utworzyć listę kontaktów, które mogą dzwonić niezależnie od pory dnia i nocy.

Normalna cena aplikacji to 9,99 zł. Za darmo można ją pobrać z Google Play (do 27 września).

Aveyond 3-1: Lord of Twilight

Aveyond: Lord of Twilight to przyjemna dla oka i ucha, nieco staromodna gra RPG, w której walka odbywa się z podziałem na tury. W grze znajdziesz dziesiątki przygód, które będą wyzwaniem nie tylko dla twojej broni, ale też dla twojej głowy. Gra jest zróżnicowana, bardzo ładna, pełna humoru i fantazji.

Ta gra to pierwsza część z trzech.

Normalna cena aplikacji to 28,99 zł. Za darmo można ją pobrać z Google Play (do 25 września).

Zobacz: 5 aplikacji na Androida, które nie powinny ci umknąć w tym tygodniu – część 22
Zobacz: 5 aplikacji na Androida, które nie powinny ci umknąć w tym tygodniu – część 21

Home Workouts Gym Pro

Home Workouts Gym Pro

Home Workouts Gym Pro to aplikacja treningowa z zestawem ćwiczeń, do wykonywania których nie potrzeba żadnego sprzętu. W aplikacji znajduje się program ćwiczeń dla głównych partii mięśni: ABS, klatka piersiowa, nogi, ramiona i ćwiczenia ogólne. Ponadto znajdują się tu ćwiczenia odpowiednie na rozgrzewkę przed domowym treningiem. Wszystkie ćwiczenia są pokazane na animowanym modelu 3D. Kilka minut dziennie wystarczy, by znacznie poprawić formę i zbudować masę mięśniową. 

Ponadto w aplikacji znajduje się sekcja poświęcona diecie i śledzeniu wagi. Można też włączyć przypomnienia o codziennych treningach.

Normalna cena aplikacji to 7,99 zł. Za darmo można ją pobrać z Google Play (do 24 września).

Quick Arc Launcher

Quick Arc Launcher to wygodne menu uruchamiania aplikacji, które można obsłużyć jedną ręką. Uwaga! Aplikacja jest przeznaczona dla starszych telefonów z Androidem 6-8.1.

Quick Arc Launcher pokazuje listę aplikacji w kształcie wachlarza, który można wygodnie obsłużyć kciukiem. W ustawieniach znajdą się wszystkie parametry tego menu, na czele z promieniem, który możesz dopasować do długości swojego palca.

Normalna cena aplikacji to 13,99 zł. Za darmo można ją pobrać z Google Play (do 30 września).

Colonies PRO

Colonies PRO

Colonies PRO to gra wymagająca spostrzegawczości i szybkiego logicznego myślenia. Celem gracza jest oznaczanie jak najdłuższych łańcuchów, złożonych z identycznych kształtów lub figur o identycznych kolorach. Im dłuższy łańcuch zbierzesz i im więcej figur zamkniesz wewnątrz, tym lepszy będzie twój wynik. Gra ma limit czasowy.

Normalna cena aplikacji to 8,39 zł. Za darmo można ją pobrać z Google Play (do 25 września).

Chess Art for Kids

Chess Art for Kids to gra ucząca gry w szachy, kierowana do dzieci. Gra nie polega na rozgrywaniu pełnych partii. To zestaw łamigłówek o różnym poziomie trudności, pomagających przygotować się na różne sytuacje podczas prawdziwej gry. Rozgrywki mogą stanowić wyzwanie niezależnie od wieku, ale aplikacja powstała z myślą o młodych mistrzach szachowych.

Wirtualnym przeciwnikiem jest sztuczna inteligencja, zbudowana na podstawie silnika Bagatur. Podczas gry można zmienić szatę kolorystyczną na mniej krzykliwą.

Normalna cena aplikacji to 6,09 zł. Za darmo można ją pobrać z Google Play (do 27 września).

Analog Sky - Palette Sky - Film Filters

Analog Sky - Palette Sky- Film Filters

Analog Sky to aplikacja dla kreatywnych fotografów. Wszystkie zdjęcia, zrobione tą aplikacją, będą kolorowe, nieco nierealne albo retro. Błękit nieba zaś zawsze będzie piękny. W sumie jest tu 40 filtrów, które można podejrzeć w czasie rzeczywistym. Ponadto znajduje się tu edytor zdjęć, w którym można dodać kolejne napisy, naklejki i inne ozdoby.

Normalna cena aplikacji to 4,99 zł. Za darmo można ją pobrać z Google Play (do 24 września).

Zobacz: 5 aplikacji na Androida, które nie powinny ci umknąć w tym tygodniu – część ​​20
Zobacz: 5 aplikacji na Androida, które nie powinny ci umknąć w tym tygodniu – część ​​​​​​19
Zobacz: 5 aplikacji na Androida, które nie powinny ci umknąć w tym tygodniu – część 18
Zobacz: 5 aplikacji na Androida, które nie powinny ci umknąć w tym tygodniu – część 17

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: wł.

Źródło tekstu: wł.

Przewiń w dół do następnego wpisu