DAJ CYNK

spotify

Ostatnia aktywność

spotify
30.08.201816:49:40

Samsung i TV? Dziękuję postoję. Wolę Panasonica albo Sony.

spotify
28.08.201820:03:38

@52 Dur...bez szkoły. Tidal kopia w tym sensie, że nie potrafili stworzyć własnego softu, tylko skopiowali Spotify. Tobie trzeba wszystko jak dziecku tłumaczyć? Spotify to społeczeństwo, które nie zmieni na syf spod znaku Tidal. Co najwyżej zmienia platformę na coś innego, czego nie ma spotify np Apple Music. Porównujemy obecny abonamenty a nie to co ktoś kiedyś miał. Na cholere mi Apple TV jak dostałem &quot;gratis&quot; Eleven i oglądam na duży TV.<br />Kończę bo mam ciekawsze zajęcia niż tłumaczyć komuś rzeczy oczywiste.

spotify
28.08.201819:43:34

@46 Tidal to sam syf jak sieć fioletowa. Kopia 1:1 Spotify. A Tidal maja 90% tylko użytkownicy Play, bo dostają z abo. Reszta ma na to wylane. Oczywiście Ty jesteś zadowolony. Eleven nie masz w Play na całą umowę, tylko na 3 miesiące i musisz dokupić po czasie. Z tobą rozmowa jest bez sensu. Zawsze i wszędzie Play najlepszy a nawet jak nie jest to się oszukujesz i okłamujesz sam siebie. Ja np wolę sobie mecz obejrzeć na TV a jak nie mogę to sobie nagram. I nie każdy ma świat jak Ty ograniczony do telefonu. Gdyby Ci neta zabrali to chyba byś popełnił samobójstwo bo straciłbyś sens życia.

spotify
28.08.201818:17:17

I jeszcze wyprzedzę Twój kolejny &quot;śmieszny&quot; argument - a bo Tidal ma jakość Hi-FI :) Tak ma a kto z tego skorzysta? 25 tys Polaków, może 50 tys :) Reszta i tak ma albo sprzęt słaby w domu albo słucha na standardowych słuchawkach od telefonu albo.....ma słuch sprawny inaczej. Poza tym ilość albumów w Hi_Fi też nie powala w bibiotece Tidal.<br />To Ci powiem - legalnie w chmurze wolę mieć z rodziną Apple Music. Wystarczą 3 osoby by mieć go za 10zł. A to nie majątek.