DAJ CYNK

marcinj

Ostatnia aktywność

marcinj
13.02.201308:22:41

@74 Nie, ale koszta byłyby podzielone przez 2 :) Ale chodziło mi, że nigdy nie wiadomo kto w jakiej sieci ma numer. Myślisz, że dzwonisz z Orange do plusa i zabierać będzie 29 groszy a okazuje się więcej. Albo że trzeba zastanawiać się czy ktoś ma w Play numer czy nie. Pewnie nie masz numeru w prepaidzie W3 to byś inaczej śpiewał. Piszesz o Gruszce. Wejdź na blog Jabczyńskiego (pod jakiś temat o telefonii a nie jakieś pierdółki o piłce nożnej czy żeglarstwie) jak ludzie narzekają na to i pytają się ciągle kiedy będą stawki normalne do Play. Więc jednak im zależy.

marcinj
12.02.201323:45:38

Nieważne co będzie pisał jakiś Zbyszek. Gruszka ma prawo iść do sądu z jaką chce sprawą i to sąd będzie rozstrzygał sprawę a nie jakiś Zbyszek. Zbyszek chyba umysłowo został w czasach komuny skoro zabrania innym osobom takich działań.

marcinj
12.02.201322:12:45

@5 Oragne ostatnio ma słabe dni. Rzecznik orange zrobił konkurs na HTC na blogu, pojechał na urlop a zwycięzcę wybierało jakieś jury. Wyniki konkursu bardzo kontrowersyjne i wielka kłótnia na blogu, że ustawka, że ludzi w balona zrobiono. Też szykuje się akcja z neostradą. Pewna grupa ludzi chce uświadamiać w tym temacie. Na forach krążą informacje, że na neostradzie słabo działa you tube i orange ściemnia z przyczyną a problem ponoć na dużą skalę.

marcinj
12.02.201320:33:52

A może pan Witek chce zapytać co sądzi na ten temat UOKiK? Byłby materiał na nowego newsa i także to byłoby z pożytkiem dla klientów/czytelników. I pewnie sam pan jest ciekawy opinii UOKiK.