DAJ CYNK

lord_kr

Ostatnia aktywność

lord_kr
31.07.201801:20:48

Uzywam na codzien jako telefon sluzbowy. Swietna bateria, przy godzinie rozmow dziennie trzyma 4-5 dni. Obsluguje VoLTE przynajmniej w UK. Dosc solidne wykonanie choc brak obslugi Whatsapp co jednak ma sie zmienic.

lord_kr
09.07.201818:13:31

Nie wiem gdzie iphone to wyznacznik bogactwa bo na pewno nie w Europie Zachodniej. Nie raz jadąc metrem widzi się murzynów czy hindusów w byle jakich ciuchach widać że niezbyt majętnych dumnie trzymających w ręku jabłko 8 lub nawet X ale z wyłączoną transmisją danych bo sie pakiet w Lycamobile czy innym Vectone skończył.

lord_kr
02.06.201816:07:20

A co do wiadomości miło by było gdyby producenci przez dłuższy czas udostępniali aktualizacje dla swoich niekoniecznie flagowych produktów. Wszyscy wiemy dlaczego tak nie jest i raczej nie będzie. Tylko że dla przeciętnego użytkownika to naprawdę bez znaczenia. Mój tata jeszcze niedawno używał Samsunga z Androidem 2.3 i dopiero niedawna blokada usług przez Google/''a zmusiła go do zmiany na coś nowszego.

lord_kr
02.06.201815:51:47

Znowu się zaczyna wojna subkultur -)<br />Śmieszni wszyscy jesteście.<br />A ja mam telefon z Androidem 6.0.... i działa, o dziwo płynnie, o dziwo się nie wiesza, instaluję aplikacje z Play Store, nie klikam w podejrzane odnośniki, pilnuję uprawnień i nawet antywirusa nie mam bo nie jest mi potrzebny. Dla ciekawych to Huawei Y6 2017 zakupiony za 69 funtów. Androida 7 czy 8 raczej nie uświadczę na tym sprzęcie chyba że zerchcę wgrać LineageOS. Tylko po co skoro wszystko działa ?<br />Uprzedzając komentarze: stać mnie na dowolnego iphone;a tak jak większość populacji w UK, tu nawet pracując za minimalną i oszczędzając około miesiąca można sobie kupić i X jeśli ktoś ma ochotę. Często w komunikacji miejskiej widać czarnych czy hundusów bawiących się swoimi jabłkami z Lyca Mobile lub inną Lebarą w środku. Tylko że tu nikt na to nie zwraca uwagi. Każdy kupuje to co chce i na co ma ochotę. Nikt nie czuje się lepszy z [powod posiadanego telefonu bo nawet samotna matka na zasiłku może mieć taki sam.<br />I tak powinno być.<br />Co do mnie: zastanawiałem się nad kupnem Iphone SE z większą pamięcią. Zrezygnowałem jednak. Cenie wolnosć wyboru, mam sporo akcesoriów, powerbanków, słuchawek, kabli, etc. Nie chcę być uwiązany do produktów Apple lub &quot;Apple compatible&quot; zwykle droższych od innych.<br />Nie chcę zasilać budżetu firmy która wie lepiej ode mnie co jest dla mnie najlepsze<br />Szkoda mi karty SD - bardzo porządnej 128GB Sandisk Extreme - mam ją już chyba w czwartym telefonie.<br />I przede wszystkim szkoda mi pieniędzy - skoro za niższą kwotę mam coś co funkcjonalnie odpowiada drogiemu Jabłku.<br />Mimo wszystko nie oceniam posiadaczy tego sprzętu.