DAJ CYNK

kodipar78

Ostatnia aktywność

kodipar78
13.06.201314:37:36

61@ " jak się jest debilem, to się ma trojany i robaki... " - niestety, skoro powstają coraz nowsze oznacza to, że tych debili masa po świecie lata. Oznacza to również, że Google pozwala wrzucać to do swojego sklepu. 61@ "Tak, BT _jest_ istotny, przynajmniej dla mnie. Już pędzę i latam z przenośnym HDD. I wysyłam mailem pliki do userów, którzy prozaicznie nie mają pakietu internetowego. Bo np. są starszej daty." - zaznaczam "Bo np. są starszej daty.". Jeśli nie radzą sobie z chmurką, to i argument dotyczący otwartości systemu też się chwieje. 60@ "Za to Apple ma prostą strategię: zmienić MUSISZ co dwa lata" - patrząc na serwisy aukcyjne i otoczenie wokół nas, rzadko smartfon utrzymuje się 2 lata z jednym właścicielem. 59@ "Właśnie powodu ZAMKNIĘTEGO SYSTEMU ludzie wybierają konkurencję w postaci głównie Androida." Nie wszyscy wybierają ze względu na otwartość. Dużym argumentem są "miliony" darmowych aplikacji. W moim otoczeniu coraz więcej znajomych zaczyna rezygnować z Androida na rzecz WP. Dlaczego gigant Samsung opracowuje swój nowy system Tizen, który ma się ukazać chyba pod koniec roku? Czy aby nie uwolnić się od Androida? Dyskutować można by długo. każdy system ma wady i zalety. Każdy użytkownik ma pewne upodobania. Zawsze będą głosy za i przeciw.

kodipar78
12.06.201320:52:43

54@ Ostatnio rozmawiałem w salonie pewnej sieci na ten temat. Szczerze powiedziała, że nie opłaca się brać w sieci, chyba, że abonament na firmę masz. Jeśli jesteś zwykłym użytkownikiem, lepiej poszukać na wolnym rynku.

kodipar78
11.06.201322:00:30

50@ Co się mrozi? Miałem kilka telefonów z Androidem i powiem szczerze, nic się tak nie mrozi jak na Andku. 46@ SE Xperia Active, SE Xperia GO, SE Xperia Arc S, S Xperia S, SGS III, żaden nie działał tak płynnie jak srajfon. Funkcjonalność Androida? W czym - w ilości robaków i trojanów? W ilości reklam w aplikacjach? W ilości upawnień bezsensownie wymaganych przez aplikacje? No to fakt iPhone się chowa do najciemniejszej dziury :) Zaleta Androida - OTWARTOŚĆ - a ilu z mądrali wychwalających otwartość z niej korzysta i pisze soft na Andka? Ot taki argument za, aby pokrzyczeć. Poza tym skoro Andek jest TAKI OTWARTY to po jakiego jest robienie roota? Przesyłanie plików po BT. Ot mi luksus. Przecież teraz są dyski internetowe, ale jeśli ktoś kupuje smartfona i nie stać go na pakiet internetowy to OK, BT konieczny masakrycznie !!! Wygląd - o gustach się nie dyskuuje - co było pierwsze jajko, czy kura - wygląd z wp 7, 8 androida symbiana - w doopie to mam - funkcjonalność się liczy. A teraz ... !!! Hejtrzy - 3, 2, 1, ... GO !!!

  • 1 (current)