DAJ CYNK

code

Mam 3
Miałem 11

Ostatnia aktywność

code
17.06.201710:24:02

warto wiedzieć, co się komentuje; problem sotyczy "postępowania dotyczącego porównywarki cenowej", a dokładnie podstawianie bezpośrednio pod wynikiem wyszukiwania produktów droższych, ale kierujących do sklepu google - bo o ile w naszej Cebulandii to jeszcze nie działa dobrze, to w zachodniej EU Google wycięło ruch porównywarkom (takim, jak ceneo), bo łatwiej jest kliknąc i kupić bezpośrednio z wyniku wyszukiwania. I o to się sprawa rozchodzi.

code
17.04.201423:03:06

@wlo: weź snickersa ;) a potem przeczytaj komentarz Jerzego.

code
31.03.201423:52:37

Applefan: jeszcze nikomu nie udało się dobrze wróżyć przyszłości. chyba, że jest to najbliższa przyszłość człowieka wyskakującego z okna z siódmego piętra. Lucky guessing po prostu. BlackBerry upadnie jak finalnie ogłoszą bankructwo, jak na razie systematycznie zmniejszają udziały w rynku, wracając do swojej pierwotnej wielkości. Zostało popełnionych sporo błędów - zgadzam się - i zmienił się rynek, ale dobrze prowadzona firma przetrwa. Jak Xerox na przykład. IBM. Kiedyś to były potęgi. Dziś myślmy o wielkich Apple, Google - obie firmy stają się mniej popularne, nie ma już zachwytu, robią porządnie ale nie są innowacyjni. Nie twierdzę, że pozostali są, nie nie. Ale Next Big Thing nie wyjdzie od Apple i wszyscy zdają sobie z tego sprawę; nikt już nie oczekuje od Apple zdefiniowania nowego rynku. Zbastuj, pomyśl.

code
24.03.201415:46:54

@3 @20: jest mowa o zniesienie roamingu, a nie podpisywaniu umów z operatorem z innego kraju i używanie karty w innym. Jako, że nie ma ustalonych procedur ściągania zadłużeń w Unii, operator np francuski nie podpisze umowy z obywatelem innego kraju. Zostają tylko prepaidy.