DAJ CYNK

biotyt

Ostatnia aktywność

biotyt
07.05.201721:58:01

Nie oszukujmy się, radio analogowe zanika. Ja stawiam radio analogowe a cyfrowe. Oba mają plusy i minusy wykluczające się wzajemnie. Z jednej strony analogowego możemy posłuchać chociaż z szumu wiadomości coś tam wyłuskać, z drugiej strony cyfrowe ma jakość dźwięku, ale musi być odpowiedni poziom sygnału. Inaczej brak radia. Z jednej strony treść kiepskiej jakości, a z drugiej niezła i wzbogacona o nowoczesne technologie. Ja wybieram jednak to drugie. Chcę nowoczesnego cyfrowego radia czy streamingu.

biotyt
28.04.201722:39:47

To jakiś idiotyzm. To może notarialnie nie mogę mieć mieszkania na siebie jako właściciel, bo jeszcze zostało mi kilka lat kredytu w banku? Moim zdaniem UOKiK powinien się przyjrzeć. Przecież to kupno telefonu na własność, a w jaki sposób na niego zapłacę to chyba inna sprawa? Jeśli operatorom tak to przeszkadza, niech sobie podpiszą umowy, z którymś bankiem i sobie kredytują tam... a no tak, przecież mają własne banki też. To może niech zaczną dawać kredyty gotówkowe, ale pieniądze z kredytu będę mógł wydać dopiero jak spłacę raty? Dla mnie cała ta sytuacja jest nieporozumieniem. Jak mają problemy ze sprzedażą sprzętu, może niech przestaną kombinować i zajmą się usługami. Tylko usługi są teraz tanie, więc kombinują jak się da by na sprzedaży telefonów zarobić.

biotyt
26.04.201723:02:47

Marek K: Nie wiem czy jakoś w nju jest taka super. Różnie bywa. W Lajt Mobile nie wiem jak jest, ale podobno nie gorzej niż w Plusie, a z tą siecią dużo rozmawiam. Jakoś nie zauważyłem gorszej jakośći. Jeśli chodzi o jakoś połączeń w ostatnim czasie widzę, że ona się wyrównuje bardzo. Wchodzi HD czasem nawet pomiędzy sieciami.

biotyt
26.04.201722:58:41

Jak wyżej, też uważam, że trochę za szybko podnoszą ceny. Sprzęt od nich jest fajny, ale trzeba trochę cenowo robić to wolniej. Lub ewentualnie popisać się tak że warto zapłacić więcej u nich niż u Apple czy Samsunga.