DAJ CYNK

Zenon Bombalina

Ostatnia aktywność

Zenon Bombalina
22.06.201800:35:38

Szczególnie &quot;polecam&quot; aplikację BlackVox 2 Reverb Noise Box :-(<br />Cena ponad 30zł?!?!?!?! Jak to nie jest warte nawet -20zł!!!!!

Zenon Bombalina
18.06.201809:15:27

Dlaczego warto postawić na Alco Sense? Chcę sprawić prezent mojej siostrze, a raczej naszej rodzinie, bo siostra to już alkoholiczka z czym związane są notoryczbne kłamstwa także typu: PRZECIEŻ JA JESTEM TRZEŹWA, albo JA NIC NIE PIŁAM! Wymawiane podczas kołysania się na nogach z zamglonymi oczami.<br />Tester obnażyłby jej klamstwa!!! Moglibyśmy sprawdzać ją czy klamie, ze nie piła i miec dowód jej łgarstw :-)

Zenon Bombalina
13.06.201813:37:35

Biały. Z powodów politycznych :-)<br /><br />1. Biały to kolor czystości, niewinności i dziewictwa - cechy naszego wodza Jarosława K.<br />2. Biały, nie ciapaty. Bo szczycimy się jeszcze tym, że nie ma up nas tak wielu psychicznie chorych o ciemnym kolorze skóry wysadzających się w tłumie.<br />3. Biały - bo Trump jest biały (gdyby zmyć tę opaleniznę z solarium) i to Trump powinien dostać pokojową nagrodę Nobla za ustawkę z przywódcą Korei Północnej.<br />4. Biały - bo dzisiaj w świecie to biały człowiek jest dyskryminowany z powodu &quot;poprawności politycznej&quot;.<br />5. Biały - bo takietgo koloru są pośladki Anji Rubik, a Ona angażuje się w projekty zmieniające oblicze polski i świata.<br />6. Biały. Bo póki co papież jest biały. Podobno kiedy na tronie zasiądzie ciemnoskóry papież, będzie to oznaczało koniec świata (przepowiednia).<br />7. Biały. Gdyż &quot;panowanie&quot; białego człowieka dobiega końca - z powodu #MeToo bialy nie może sobie klepnąć w tyletk kobiety, z powodu parytetów ma mniejsze szanse na Oscara, itp<br /><br />10016. Ten biały jest po prostu piękniejszy :-)

Zenon Bombalina
15.05.201819:57:56

7. Incognito Browser to mega shit. Wywala ze stron. To taki pic na wodę zrobiony przez amatora.<br /><br />6. Nie ma różnicy korpo czy poprawczak :-D