DAJ CYNK

SirmarK

Ostatnia aktywność

SirmarK
18.03.201821:04:10

@6, orson: no ja na to inaczej patrzę, 200m błędu na 1km to się nie nadaje do niczego więcej niż pomiaru chodzenia, a i wtedy lepszy jest krokomierz. Nie ma co mówić, że to wystarczające do biegania. Choć nie wiem co znaczy u Ciebie to trzymanie brzucha. Mało biegające osoby, które znam i tak chcą mieć konkretne wyniki.<br />O zaczepach pisałem nie w kontekście sportów kontaktowych tylko normalnego codziennego użytkowania. Ja uważam, ale często gdzieś potrafię zahaczyć zegarkiem.<br />Co do reszty to &quot;świeżaki&quot; też czytają.

SirmarK
18.03.201820:35:11

@4. mało wiesz chłopaczku, a wręcz nic, a próbujesz błysnąć. I nawet ceny sklepowej nie umiesz porządnie sprawdzić. Ode mnie EOT.

SirmarK
17.03.201802:02:38

Cofam, Vivomove HR nie ma GPS-u, więc to nie będzie bezpośrednia konkurencja.

SirmarK
17.03.201801:58:35

Przejrzałem tekst na szybko i tak:<br />- jest wspomniane, że cena wysoka, ale nie została podana,<br />- mowa, że niewiele zmian w wersji Pro, ale jakoś te różnice nie wymienione,<br />- pisanie, że &quot;Dobrze spisuje się również pomiar odległości bazujący na samym akcelerometrze. &quot;, w przypadku różnicy 200m na 1km do danych GPS, to jakieś nieporozumienie. Może jako orientacyjny pomiar w przypadku chodzenia to nie robi różnicy (bo ważniejsza będzie liczba kroków), ale nie na da się do biegania.<br />- brak info na temat dwóch wielkości paska, i obwodów<br />- do wad dodałbym tę sprawę z odpinaniem się zaczepów,<br />- przydałoby się jakieś info na temat powiadomień, bo tylko na screenach coś tam widać.<br /><br />Tak czy inaczej po opisie wygląda na ciekawą propozycję, tylko ta cena. Jego bezpośrednią konkurencją będzie Garmin Vivomove HR - czekam na jego test.