DAJ CYNK

SHIBBY

Ostatnia aktywność

SHIBBY
14.10.201522:43:57

@7 Zgadzam się z Tobą. Obecnie od ponad roku mam Mi2s i jestem mega zadowolony. Telefon jest bardzo dobrze wykonany, ma świetny aparat, bardzo dobrą jakość dźwięku, a szybkością działania bije niektóre topowe telefony bardziej znanych w Polsce producentów, dużo od niego nowszych. Moi znajomi, którzy dzięki mnie poznali na tym jednym przykładzie markę Xiaomi są pod dużym (pozytywnym) wrażeniem. Niektórzy do tego stopnia, że postanowili i sobie sprawić telefon tej firmy. Obecnie prócz mnie dwoje znajomych i mój brat posiada telefony tej marki i nie żałują, że dali się namówić na kupno. Polecam wam wszystkim zacząć traktować chińskie telefony, jako poważną konkurencję dla japońskich czy koreańskich produktów, bo w ciągu najbliższych lat możemy mieć wysyp dobrej jakości tanich chińczyków na polskim rynku.

SHIBBY
20.10.201412:14:00

Heh, no to czekam kiedy magicy z XDA przeportują "lizaczka" na starego dobrego Wave II ;). Jeśli bateria będzie wytrzymywała choćby 20% dłużej to i tak będzie duży postęp względem poprzednich, bateriożernych edycji Androida.

SHIBBY
04.04.201412:55:04

Fajnie, że ktoś robi takie testy, bo mniej więcej wiadomo jaki telefon ile wytrzyma. Jednak nijak się mają one do rzeczywistości. Mój poprzedni telefon (Nokia n82) wytrzymał upadek z drugiego piętra (popękały plastikowe zaczepy w różnych miejscach obudowy), ale lotu z biurka na podłogę już wyświetlacz nie przeżył. Podobnie Wave II, którego to mam obecnie - spadanie ze schodów, z wysokości kieszeni czy głowy na beton, bliskie spotkanie ze ścianą, wybicie szyby w oknie i wiele wiele więcej, a mimo to się trzyma. Znajomy miał identyczny telefon. Miał bo urządzenie nie przeżyło wyślizgnięcia się z kieszeni. Powtarzam więc - każdy upadek jest losowy i tego typu filmiki należy traktować jako ciekawostkę.

SHIBBY
03.04.201411:10:37

Jednego nie potrafię zrozumieć - brak głupiej diody LED jako flasha. To jest groszowa sprawa, a przez ten detal telefon staje się przynajmniej dla mnie dużo mniej atrakcyjny.