DAJ CYNK

RobertX

Ostatnia aktywność

RobertX
28.10.201609:38:55

A gdzie jest ten nowy design w iP 7 ?? Kosmetyczne zmiany, aż jestem w szoku, że ludzie wymieniają iP 6s na 7 - po co ?? Dla mnie jedyna dobra zmiana to wreszcie czarny kolor bez białych pasków ;)

RobertX
21.10.201612:40:20

Apple nie przyzna się do błędu, pozostawi bez komentarza i zaraz ucichnie. Dlatego podoba mi się zachowanie Samsunga. Wszyscy tak po nim jadą ale trzeba przyznać, że przyznali się do błędu i ułatwiają jak tylko mogą zwrot lub wymianę telefonów.

RobertX
20.11.201410:59:58

Z reszta miałem kiedyś taką sytuacje: wybrałem się na weekend do wawy. Wieczorem znajomy ze studiów dzwonił, żeby wpaść do nich do klubu... Impreza dobra ale w miedzy czasie w boksie zauważyłem, że wszyscy maja iP. Koledzy dużo gadali o nowych gadgetach i zabawkach, a koleżanki o markowych ubraniach i butach. Wszyscy na maska wylansowani ... Oczywiście telefony często szły w ruch, a to sms, a to zdjęcie ... Kiedy dzwonił mi telefon to aż wstyd było mi wyciągać mojego starego, odrapanego SGS2, aż poczułem się gorszy i pomyślałem, że jutro pójdę sobie kupie tego iP. Sytuacja się jednak diametralnie zmieniła kiedy wyszliśmy z klubu ... Ktoś wszedł do jakiegoś miejskiego autka, inny do taxi. Reszta spytała się czy ich nie podrzucę ... Kiedy wsiedli pochowali swoje telefony a ich mina była bezcenna. Wtedy z dumą wyjąłem z kieszeni i położyłem na tunelu starego, zniszczonego Samsunga ;)<br />iPhone to bardzo drogi telefon, ale zarazem najtańszy sposób na pokazanie się ;)

RobertX
20.11.201410:32:08

skąd ten fame ? to akurat jest proste ... Zauważcie, że wszystkie najbardziej wylansowane osoby w klubach mają iP. Bo czym się w środku wyróżnisz skoro nie widać ani domu ani auta ? Szkoda tylko, że po wyjściu z klubu wsiadają do starego &quot;Golfa&quot; albo do taxi bo w mieście posiadanie auta też robi się nie modne ...