DAJ CYNK

Robbson70

Ostatnia aktywność

Robbson70
27.09.201520:04:47

Dodam że, po wyłączeniu skanera odcisku palca, telefon znacznie poprawił się w kwestii płynnego działania systemu.<br />Póki co, nie blokuje się samoczynnie, nie zauważyłem również chwilowych zawiech, gdzie telefon przestał reagować na dotyk. Ale przecież to nie o to chodzi, by nie korzystać z pewnych opcji, tu akurat, jak najbardziej przydatnej blokady skanerem, by odciążyć system, bo jakiś amator spartolił aktualizację softu. Żenada.

Robbson70
27.09.201514:12:11

44. Note 4 - Szczerze mówiąc, cerują błędy aktualizacji dziurawą łatką.<br />Na dobrą sprawę, by pozbyć się problemu prawidłowego działania, to chyba jeszcze trochę poczekamy...<br />Powinno być niedopuszczalne takie partactwo, a osoby za to odpowiedzialne, pociągnięte do odpowiedniego poziomu, czyli do zamiatania ulic, a nie ludziom nerwy psuć. Takie jest moje zdanie w tej kwestii.

Robbson70
26.09.201513:55:10

@Note 4 - czy zauważyłeś znaczącą poprawę działania po zaktualizowaniu łatki? Mam tu na myśli głównie czas pracy na jednym ładowaniu, prędkość i zawiechy systemu? U mnie po tej pierwszej aktualizacji (nieudanej), tak naprawdę nie jest źle, jedynie, co jakiś czas, sam mi się blokuje, co zaczyna bardzo mnie irytować, no i mam nieodparte wrażenie, że akumulator trzyma krócej, ale jakiejś tragedii nie ma, do wieczora po rannym ładowaniu zostaje mi jakieś 30%, zaznaczam przed aktualizacją miałem przynajmniej połowę mocy do wykorzystania. Posiadam Note z brandingiem operatorskim i niestety zdany jestem na jego łaskę w kwestii poprawy błędów 5.1.1

Robbson70
20.09.201519:27:40

Tak się składa, że przy powiadomieniu o aktualizacji nie ma mowy o resetowaniu systemu, jedynie działa się według wskazówek kreatora aktualizacji, to jedno, a drugie, dlaczego takie paskudne błędy nie wystąpiły podczas aktualizacji z KK do Lollipopa 5.0, gdzie również, akurat w moim przypadku, postępowałem wyłącznie według wskazówek kreatora aktualizacji, bez wyłączania, włączania, resetowania, robienia czegokolwiek innego z telefonem niż to, o czym mówi kreator i w efekcie wszystko działało, jak należy. Tu po prostu jakiś partacz wypuścił aktualizację z błędami, nie weryfikując jej poprawnego działania. Czytałem na wielu forach i wynika z tego, że problem występuje masowo, co ciekawe powielają się te same błędy u różnych użytkowników Note 4. Pozdrawiam.