DAJ CYNK

Eon

Ostatnia aktywność

Eon
20.12.201819:37:20

Posłuchajcie sobie koniecznie tego. To wazny i merytoryczny wywiad z byłym reporterem szpiegowskim brytyjskich służb wywiadowczych – dr Barrie Trower w rozmowie z sir Julianem Rose [URL:pk1t28]

Eon
10.12.201809:09:10

ja tez mam sentyment do starych dobrych Nokii. Juz kilka lat temu porzuciłam szpiegujące androidy i wróciłam do starej Nokii. Bateria trzyma mi prawie tydzień a jest dual sim, Na słońcu wszystko widać, co jakiś czas spadnie mi na ziemie (przy tym rozpada sie na 3 częsci), składam i wszystko działa. Smartfon uzywam okazjonalnie do czego innego ale napewnie nie do dzwonienia (poza Voip). Mam gdzieś że wyglada obciachowo, Przynajmniej nikt mi nie ukradnie jak wystaje gdzies z kieszeni :)

Eon
04.12.201809:33:58

tez tak uważam. Ci którzy spędzaja kilka godzin dziennie( poza pracą) przed ekranem maja problem z uzależnieniem. Przez tyle wieków ludzie jakoś żyli bez internetu i telefonu i było OK a teraz jak jest chwilowa awaria sieci to juz jest panika bo "rurke z tlenem" odłączyli pacjentowi. Ludzie na wsiach skupiają sie na czyms innym i nie potrzeba im do szczęscia netu. Rozwój technologiczny jest bardzo szybki i starszym pokoleniom jest trudo tak szybko się przestawić jak jeszcze niedawno siedzieli przy świeczce i korzystali z wychodka.

Eon
02.08.201810:20:29

Jestem zdecydowanie za takim prawem. Do lat 90tych nikt nie nosił do szkoły telefonów i jakoś wszyscy przeżyliśmy w tej szkole bez kontaktu z rodzicami. Za mojego dzieciństwa to mało kto miał jakikolwiek telefon stacjonarny w domu i też jakos dało się żyć a teraz młodzież nie wyobraża sobie jak można wytrzymac godzine bez telefonu lub netu. To się nazywa fonoholizm i są juz kliniki które leczą tego typu uzależnienia.