Telekomunikacja jak na dłoni
Rejestracja

Rejestracja

Hasło powinno składać się z co najmniej 8 znaków, oraz zawierać co najmniej jedną cyfrę lub znak specjalny!

Oblicz i podaj wynik działania. Chcemy wiedzieć, że jesteś człowiekiem, nie robotem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Comperia.pl S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Konstruktorska 13 (wejście F). Dane kontaktowe administratora bezpieczeństwa informacji: abi@comperia.pl. Dane osobowe są przetwarzane w celach związnych z założeniem i utrzymaniem konta w serwisie Telepolis.pl, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych, nie dłużej jednak niż do momentu usunięcia konta w serwisie. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne w celu korzystania z serwisu Telepolis.pl. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Chcę otrzymywać newsletter z najnowszymi wiadomościami.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora, którym jest Comperia.pl S.A. z siedzibą w Warszawie, w celach marketingowych, w tym w celu wysyłania przez Comperia.pl S.A. na adres mojej poczty elektronicznej informacji handlowych pochodzących od osób trzecich będących partnerami Comperia.pl S.A.
* Zostałem poinformowany, że podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do założenia i utrzymywania Konta Użytkownika Zarejestrowanego oraz, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i prawo ich poprawiania oraz odwołania zgody w każdym czasie.
* Potwierdzam, że zapoznałem się z Regulaminem Serwisu TELEPOLIS.PL, akceptuję jego treść i zobowiązuje się do jego stosowania, oraz że podane przeze mnie w procesie rejestracji dane są prawdziwe.