Telekomunikacja jak na dłoni

Ogłoszenie - czas edycji postów

Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin działu
Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
Wiadomość
Autor

Ogłoszenie - czas edycji postów

Postprzez Morvius » 5 cze 2018, o 22:05

Drodzy forumowicze.
Jak pewnie zauważyliście została włączona blokada uniemożliwiająca edycję postów po 12h. Idea jaką się kierowaliśmy jest związana z narastającą falą spamerów, tworzących konta by pisać o byle czym a następnie, gdy o nich świat już zapomni, korzystają z funkcji edycji doklejając linki. W ten sposób forum jest narażone na niechciane treści reklamowe, które zakłócają nasz porządek i wspierają nieuczciwe zachowanie. Teraz by móc edytować treści przez Was dodawane, które są po terminie, wystarczy skontaktować się z którymś z moderatorów lub bezpośrednio do mnie. Pomożemy wprowadzić potrzebne poprawki i zapewnić Wam jak najlepszą obsługę naszego miejsca spotkań. Z pewnością to rozwiązanie spotka wielu przeciwników niemniej jednak wierzę, że z czasem zrozumieją nasze postępowanie. Jak to się mówi, od kuchni strony wszystko wygląda inaczej o czym nowa karda zdążyła się już przekonać na własnej skórze. :) Zachęcam do aktywnego komentowania oraz przypominam, że w tym wątku dalej czekam na Wasze propozycje.
:)
Klasyczny obserwator wątku.
Morvius
TELEPOLIS.PL
TELEPOLIS.PL

Pochwały: 87
Model telefonu: Huawei P20 PRO; Samsung S7 EDGE; Huawei P9
Sieć: Fioletowy Turbo Kisiel

Re: Ogłoszenie.

Postprzez kaspeed » 5 cze 2018, o 22:33

Pozwole sobie tylko na coś innego jestem ofiarą na innym forum zniszczyłem niechcący wlasnie sporo forum edytując i obecnie na tamtym forum jest blokada ale po 14dniach.Może 12h to malutko ja bym sugerował 24-48h;) mimo wszystko
folx.com kod polecający:​68678939
1miesiac za darm​o aktywacja 9,99​ z tym kodem 1mi​esiac darmo.
kaspeed
Spamer ;)
Spamer ;)

Pochwały: 11
Model telefonu: Huawei P8Lite
Sieć: Orange POP,Heyah

Postprzez Remington » 5 cze 2018, o 22:51

Pytanie zasadnicze: kto z Was i w jakiej sytuacji potrzebuje edytować swoją wypowiedź po upływie aż 12 godzin? Mnie nie zdarza się wracać do swoich postów chyba później niż po godzinie.

Mniejsza liczba godzin bardzo zwiększa możliwość zauważenia przez użytkowników postów zedytowanych przez spamerów. Dotychczas, te posty bywały w ogóle niezauważone i wisiały tygodniami (a może jakieś nadal wiszą).
Remington
Moderator
Moderator

Postprzez Morvius » 6 cze 2018, o 11:28

A użytkownicy co myślą o wprowadzonej zmianie? Za? Przeciw? Zależy nam na szerszej opinii.
Morvius
TELEPOLIS.PL
TELEPOLIS.PL

Postprzez ign123 » 6 cze 2018, o 11:41

Popieram w 100% to, co napisał @Remington.
ign123
Zapalony dyskutant
Zapalony dyskutant

Postprzez Remington » 6 cze 2018, o 11:47

Ja widzę tylko jeden scenariusz, kiedy potrzeba edytować stary post - wszelkie wątki typu zestawienia itp. (np. zestawienie ofert no-limit), nie ma ich tak wiele. Wówczas niech autor pisze do nas - pomożemy.

Ze względu na wprowadzone ograniczenie, postowanie pod własnymi wpisami uznajemy za dozwolone, o ile od wcześniejszego postu minęło 12 godzin.
Remington
Moderator
Moderator

Postprzez forum_tg » 6 cze 2018, o 13:28

czas 12 h jest wystarczający.
ponadto jeżeli będzie dużo zgłoszeń, to zawsze można zmienić dopuszczalny czasookres.
Ja proponuje pozostawić możliwość zmian na 12 h
forum_tg
Spamer ;)
Spamer ;)

Pochwały: 3
Model telefonu: dual SIM
Sieć: Play, Orange

Postprzez FKS_91 » 6 cze 2018, o 17:52

Mi i tak się wydaje że to czas bardzo długi. Z reguły to są przypadki że człowiek się pomyli i oreintuje się dopiero po wciśnięciu wyślij.
FKS_91
Zapalony dyskutant
Zapalony dyskutant

Postprzez darekka » 7 cze 2018, o 09:49

Popieram zmiany.
http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
darekka
Spamer ;)
Spamer ;)

Pochwały: 7
Sieć: T-mobile, RBM

Postprzez Morvius » 7 cze 2018, o 10:27

Bardzio się cieszę, że pomysł się podoba. Jeżeli posiadacie jeszcze jakieś inne, które mogą usprawnić nasze życie na forum, z checią poznam Wasze zdanie. :)
Morvius
TELEPOLIS.PL
TELEPOLIS.PL

Postprzez forum_tg » 7 cze 2018, o 15:59

Skoro jest więcej MODów i Adminów, to były analizy wprowadzenia potwierdzenia zamieszczenia posta nowych userów?
np. każde 10-15 pierwszych postów nowych userów musiałoby być zatwierdzone przez Moda/Admina zanim się nie pokaże?
Aktualnie działacie koledzy bardzo sprawnie, więc opóźnień dużych nie będzie.

Zależy mi na jakości na forum (widać kiedy dołączyłem), a nie na spamie więc chętnie bym utrudnił życie spamerom.
forum_tg
Spamer ;)
Spamer ;)

Postprzez f0ku5 » 7 cze 2018, o 22:24

forum_tg napisał(a):Skoro jest więcej MODów i Adminów, to były analizy wprowadzenia potwierdzenia zamieszczenia posta nowych userów?
np. każde 10-15 pierwszych postów nowych userów musiałoby być zatwierdzone przez Moda/Admina zanim się nie pokaże?
Pomysł bardzo dobry i przyznam szczerze, że chyba o tym nie rozmawialiśmy. Jeżeli od strony IT jest to możliwe to jak najbardziej jestem za.
f0ku5
Moderator
Moderator

Model telefonu: iPhone X
Sieć: Orange - Nju

Postprzez Dorotea » 8 cze 2018, o 13:48

Pomysł jest dobry, ale moim zdaniem 24-48h będzie lepsze. Może tylko dla nowych kont zrobić ograniczenie do 12h.
Dorotea
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Sieć: VoIP Play

Postprzez forum_tg » 8 cze 2018, o 17:11

Podaj powody w jakich przypadkach poprawiasz posty po 24 czy też 48h?
Ja w dalszym ciągu uważam że 12h to i tak sporo czasu.
Ale jeżeli jest możliwe technicznie nałożenia ograniczenia tylko dla nowych kont np do 1 roku na forum 12h na poprawę a użytkownicy z dłuższym stażem już 24h to też może być

Musimy wszyscy wspólnie dbać o jakoś postów na forum czasami zgadzając się na pewne trudnosci
forum_tg
Spamer ;)
Spamer ;)

Postprzez Dorotea » 8 cze 2018, o 17:16

Ja akurat lubię edytować posty, poprawiam literówki, dodaję obrazki itp. ale nie kasuję swoich postów i nie wklejam reklam :)

Z tego co zrozumiałam problem jest z nowymi kontami albo takimi z niewielka ilością postów na liczniku, może lepiej im nałożyć bardziej restrykcyjne ograniczenia, a nie wszystkim.
Dorotea
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Sieć: VoIP Play

Następna strona

Powrót do Sieci komórkowe