DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
  • Strona 91 z 91
  • 1
  • 87
  • 88
  • 89
  • 90
  • 91
 #1069754  autor: reboot
 17 kwie 2019, 19:07
Jak to w końcu jest z pierwszym rachunkiem? Jeśli mnie przeniosą np. 5 dnia miesiąca, a okres będę miał od 10-9 i wydzwonię dużo od samego początku, to faktycznie zapłacę za te kilka dni od 5 do 9 pełne 29 zł czy jednak jakieś proporcje policzą?
Może da się to jakoś dogadać z nju, że w takiej sytuacji nie będę bezsensownie trzymał telefonu na półce kilka dni, ale jednocześnie nie jestem zainteresowany przepłacaniem za kilka dni okresu i że wolałbym np. dostać w takiej sytuacji okres np. 2-1 czyli de facto bym zapłacił 29 zł za np. ok. 27 dni, co jestem w stanie zaakceptować. Jednak 29 zł za kilka dni to by było zdzierstwo.

WKS
  • Strona 91 z 91
  • 1
  • 87
  • 88
  • 89
  • 90
  • 91
  • 1
  • 87
  • 88
  • 89