• Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonii stacjonarnej - usługi, promocje, opinie, VoIP, sprzęt, itp. Także dostęp do Internetu - radiowy, xDSL, dial-up, itp.
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #309061  autor: szyman12
 08 sty 2009, 00:10
Otóż w chcę sobie kupić urządzenie wielofunkcyjne. Potrzebny mi będzie fax, więc pomyślałem, że kupie te urządzenie z funkcją faxu.

Jednak pytanie mam zasadnicze: jak to jest z tym faxem w TP? Czy rozumiem, że podłączają mi nową linie, dostaje nowy numer i muszę płacić jakiś abonament (jeżeli tak to jaki?)? Oraz czy do tego urz. wielofunkcyjnego podłączam wtyczkę telefoniczną czy może jakoś inaczej?

 #309064  autor: mikage1
 08 sty 2009, 00:19
jeśli już masz telefon, to nowa linia nie jest ci potrzebna - podłączasz go na istniejącej, zamiast zwykłego aparatu, nie jest ci potrzeby żaden abo , skoro już płacisz za telefon, a przesyłanie faksów jest rozliczane jak normalne połaczenia głosowe

Sony CMD-CD5 - ma już 11 lat... a na oryginalnej baterii wytrzymuje 3 dni :)