DAJ CYNK
  • Tu przenoszone są na 14 dni nic nie wnoszące do dyskusji posty z innych działów.
Tu przenoszone są na 14 dni nic nie wnoszące do dyskusji posty z innych działów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: UWAGA!
Jeżeli Twój wpis został przeniesiony do Kosza, to na pewno z jakiegoś konktretnego powodu. Przeważnie jest to źle przedstawiona forma lub nie na temat. W tej sytuacji proszę przeczytać ponownie regulamin działu i poprawnie umieścić temat/odpowiedź w odpowiednim dziale. Najczęstsze działy:
1) "jaki telefon wybrać?"- Regulamin.
2) "Linkownia"- Linki reklamujące do linkowni! Wszystko wyjaśnione od Czwartej odpowiedzi na pierwszej stronie.

W razie kłopów nasza EKIPA służy pomocą.
 #1092040  autor: iphoneski
 21 mar 2020, 12:53
Haha obiektywizmu będzie uczył mnie człowiek, który na większości portali, piszących o telekomunikacji 7 dni w tygodniu broni jednej sieci. Ubawiłem się na cały weekend :)
Wątek poświęcony jest dyskusji ogólnej i służy do wymiany ogólnych poglądów.
 #1092041  autor: piotrzet
 21 mar 2020, 13:00
No teraz to trudno żeby 7 dni w tygodniu nie siedzieć.
Wątek poświęcony ogólnej dyskusji oczywiście. Tylko, że jak ktoś robi błędne porównania jak ty. Tzn porówanie kilku lokalizacji w odniesieniu do zasięgu w całej Polsce jest co najmniej nie na miejscu.
A to, że bronię jednej sieci to już nie raz słyszałem więc jakoś mnie to nie dziwi, a wystarczy czytać tylko moje posty, żeby sobie wyrobić inne zdanie. A ty ostatnio coś za bardzo się rzucasz na ten T-M czyżby jakieś problemy, że dają jakieś bonusy tak często czy jak? Co nie napiszę to z twojej strony atak. Dziwne bardzo dziwne

https://www.speedtest.net/result/a/5504746145.png
 #1092042  autor: iphoneski
 21 mar 2020, 13:11
Weź już się nie kompromituj, każdy ma z ciebie ubaw obojętnie czy tu czy na wszystkich innych portalach na których się produkujesz. Ja czytam twoje posty (bez przyjemności) i innego zdania nie da się wyrobić - wystarczy napisać coś na T-M i w sekundę pojawia się obrońca, rycerz w lśniącej zbroi, który broni jedynej magentowej racji do ostatniej kropli krwi. Ja tego nie krytykuję, skądś pieniądze trzeba brać i za coś żyć ale do mnie nie odpisuj bo nie mam ochoty czytać tych spamerskich wypocin pod moim adresem.
 #1092044  autor: piotrzet
 21 mar 2020, 13:24
A kto ci mówi żebyś czytał? Ktoś się do tego zmusza? :lol:
Oj tak ewidentnie masz z czymś problem. Kiedyś jakoś cię to nie ruszało teraz jak ktoś tylko wspomni o T-M to zaczyna się u ciebie atak. Co widać tutaj.

https://www.speedtest.net/result/a/5504746145.png
 #1092053  autor: 3G
 21 mar 2020, 14:37
piotrzet pisze:
21 mar 2020, 13:00
wystarczy czytać tylko moje posty, żeby sobie wyrobić inne zdanie.
Właśnie ludzie czytają i sobie wyrobili zdanie - pech, że akurat odmienne niż byś oczekiwał :lol:

http://www.speedtest.net/android/4992503276.png
 #1092063  autor: kozien70
 21 mar 2020, 17:40
Spokojnie, na pewno otrzymamy kilkadziesiąt km wyczerpującej odpowiedzi, której puentę już znam: jesteś fanatykiem Orange, niezdolnym do przyjęcia obiektywnej prawdy o różowej sieci. I wszyscy jesteśmy fanatykami sieci (tu wstawić dowolną oprócz Tm), hejtującymi Tm.
Zieeew ;)