DAJ CYNK
  • Tu przenoszone są na 14 dni nic nie wnoszące do dyskusji posty z innych działów.
Tu przenoszone są na 14 dni nic nie wnoszące do dyskusji posty z innych działów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: UWAGA!
Jeżeli Twój wpis został przeniesiony do Kosza, to na pewno z jakiegoś konktretnego powodu. Przeważnie jest to źle przedstawiona forma lub nie na temat. W tej sytuacji proszę przeczytać ponownie regulamin działu i poprawnie umieścić temat/odpowiedź w odpowiednim dziale. Najczęstsze działy:
1) "jaki telefon wybrać?"- Regulamin.
2) "Linkownia"- Linki reklamujące do linkowni! Wszystko wyjaśnione od Czwartej odpowiedzi na pierwszej stronie.

W razie kłopów nasza EKIPA służy pomocą.
 #1078541  autor: pakierhakierxd
 15 sie 2019, 08:24
Play jest co raz gorszy ;) ,nie zaluje ze odszedlem na karte ;-) ,tylko zaluje ze az od 2008 roku tam bylem i dalem sie naciagac.Zostaje tylko ze wzgledu ze mam dual sim i lepszy zasieg Play w domu niż w Orange .... -wolalbym Plusa zamiast Orange :/ ,ale do 2021 musi tak zostac potem pewnie Plus + Play a net i tv zmienię na światłowód Koba bo wkurza mnie do 20 mb ;)

Pozdrawiam :)
 #1078564  autor: Hods
 15 sie 2019, 13:05
@pakierhakierxd: myślę, że już wszyscy użytkownicy tego forum i kilku innych portali, na których namiętnie piszesz komentarze wiedzą o tym...