DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Huawei i Honor oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Huawei i Honor oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #1072181  autor: xiko123
 20 maja 2019, 12:38
Cześć, moja dziewczyna posiada huawei p20 lite. Przez pierwszy miesiąc było wszystko ok, ale później rozpoczął się koszmar. Włączenie aplikacji? Poniżej 2 minut się nie czeka, strona internetowa jeśli wczyta się po 2 minutach to cud. Próbujesz do kogo zadzwonić? Telefon zacina się i nie da się wykonać żadnego połączenia. Proste czynności sprawiają dla niego ogromny kłopot, co jest trochę dziwne. Nawet podczas zrobienia zdjęcia potrafi się zaciąć. Miał ktoś z Was podobny problem z tym telefonem oraz ewentualnie w jaki sposób sobie z nim poradził? GPU turbo nic nie daje. Czy da radę coś zrobić oprócz roota i wgrywania innego systemu? Nie ukrywam, że tego sie obawiam, bo wiem, że huawei robi wszystko aby nie można było niczego zmieniać.
Telefon nie jest zaśmiecony, ma 60% wolnego miejsca. Ram cały czas czyszczony ( maksymalnie 1 aplikacja). Aktualnie pracuje pod kontrolą androida 9 oraz emui 9.1.0. Na telefonie aktywne są 2 przestrzenie.