DAJ CYNK
  • Tu przenoszone są na 14 dni nic nie wnoszące do dyskusji posty z innych działów.
Tu przenoszone są na 14 dni nic nie wnoszące do dyskusji posty z innych działów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: UWAGA!
Jeżeli Twój wpis został przeniesiony do Kosza, to na pewno z jakiegoś konktretnego powodu. Przeważnie jest to źle przedstawiona forma lub nie na temat. W tej sytuacji proszę przeczytać ponownie regulamin działu i poprawnie umieścić temat/odpowiedź w odpowiednim dziale. Najczęstsze działy:
1) "jaki telefon wybrać?"- Regulamin.
2) "Linkownia"- Linki reklamujące do linkowni! Wszystko wyjaśnione od Czwartej odpowiedzi na pierwszej stronie.

W razie kłopów nasza EKIPA służy pomocą.
 #1065144  autor: Krzyszt0f
 13 lut 2019, 12:59
No ten LG L7 II Dual to dobry telefon. Przez chwilę miałem ten telefon i byłem zadowolony. Akurat nie jestem zwolennikiem telefonów LG, ale ten był dobry. Łatwy w obsłudze, logiczny. Jeżeli się nad nim zastanawiasz to nie czekaj tylko bierz.
A co do ceny no cóż, za jakość i funkcjonalność trzeba zapłacić. Ewentualnie możesz polować na jakąś okazję!
 #1065221  autor: Marysiateki
 14 lut 2019, 16:32
Marysiateki pisze:
14 lut 2019, 16:31
piotrzet pisze:
14 lut 2019, 08:07
To ja bym to rozegrał inaczej. Napisz email, że podpisałeś umowę dla tej usługi jeśli nie będzie ci działać będziesz to musiał zgłosić do UKE. Ciekawe jaka wtedy będzie reakcja
Spróbuję jeszcze tak, do UKE już pisałem ale o ich 3G gdy mając pełny zasięg UMTS 900 połączenia do mnie nie docierały a osoba wywołująca mój numer słyszała że jestem niedostępny, poproszono mnie wtedy przełączyć się na zasięg Orange albo Tmobile z ograniczeniami i bez HD VOICE, to jest Play kończę umowę i idę do Orange oby oni chociaż poprawili to HD VOICE w VoLTE
Ostatnio zmieniony 15 lut 2019, 09:15 przez Morvius, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: Wymoderowano. Post pod postem.