DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Siemens, BenQ i BenQ Siemens oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki Siemens, BenQ i BenQ Siemens oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #11706  autor: pmp
 16 sie 2005, 14:09
Witam. mam problem z poadlaczeniem Siemensa C60 z kompem, jakiego programu mam uzyc? SDS nie obsluguje chyba tego modelu, chodiz mi o zgrywanie zdjec i wgrywanie dzwonkow i zdjec, nie koniecznie zarzadzanie telefonem.

ANIMAL!!!

 #11747  autor: Klusek
 16 sie 2005, 17:10
SDS powinien działać bez problemu z C60, może masz zły kabel? tutaj masz SDS przeznaczony specjalnie do C60. Jest jeszcze sporo innych możliwości, możesz np. skorzystać z pluginu do Total Commandera o nazwie VSOFS. Są jeszcze SiMoCo
VNawigator Siemens Flex Explorer. Jeszcze sporo by można tego typu programów znaleźć, ale to już Ci chyba powinno wystarczyć :)

 #14033  autor: pmp
 26 sie 2005, 17:21
Ok Dzieki ale mam jeszcz etaki problem: otoz podaczas instalacji mam do wyboru tylko port COM1 jest to port 9 pin a ja mam kabel pod US, podaczas laczenia wystepuje blad, mam setrowniki do kabla i SDS dla C60 ale ciagle nie moge sie polaczyc...

ANIMAL!!!

 #15213  autor: bartekb
 01 wrz 2005, 19:58
W Mobile Phone Manager masz taką opcję, żeby program przeskanował wszystkie porty w poszukiwaniu telefonu. Próbowałeś tego? Niestety nie mogę ręczyć, że to zadziała, gdyż nie mam nawet kabelka do telefonu.

[edit]

MPM features a fully automatic recognition of your Siemens mobile phone, whether it is connected to the PC via USB, serial interface, Bluetooth or infrared. It also supports Siemens cordless phones (DECT).


a więc śmiało - będzie dobrze :-)

świeżak :-)