DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy urządzeń Apple: iPhone, iPod oraz iPad - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy urządzeń Apple: iPhone, iPod oraz iPad - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Jeśli interesują Cię sprawy związane z aplikacjami oraz systemami mobilnymi Apple - zajrzyj do działu iOS i iPadOS.
 #998596  autor: Remington
 12 cze 2018, 11:27
Skoro w Play24 roaming aktywny to zadziała - przełącznik (którego tu brakuje) dotyczy tylko roamingu danych.

Trudno powiedzieć, czy i kiedy się pojawi. Może warto zapytać Playa bezpośrednio (P24 lub na ich forum)? Może przyblokowali prezentację tego, bo nie jest rozróżniany roaming krajowy od zagranicznego (tak tylko gdybam).
 #998598  autor: Maciej Loret
 12 cze 2018, 11:41
Remington pisze:Skoro w Play24 roaming aktywny to zadziała - przełącznik (którego tu brakuje) dotyczy tylko roamingu danych.
Właśnie dostałem SMSa z Niemiec, więc roaming jest.
Jeszcze raz zalogowałem się do Play24 i 100MB już wsiąkło czyli wszystko chodzi. Dzięki za pomoc.
Remington pisze: Trudno powiedzieć, czy i kiedy się pojawi. Może warto zapytać Playa bezpośrednio (P24 lub na ich forum)? Może przyblokowali prezentację tego, bo nie jest rozróżniany roaming krajowy od zagranicznego (tak tylko gdybam).
Zastanawiam się jak robią ludzie mieszkający przy granicy a korzystający z OPlay i podobnych?.
Sam mieszkałem 20 lat w Zgorzelcu, 1km od granicy z Niemcami i pierwszą rzeczą po włożeniu karty SIM do telefonu było wyłączenie roamingu, bo zasięg niemieckich sieci był bardzo dobry.

---
Pozdrawiam,
Maciej Loret