DAJ CYNK
  • Dział poświęcony wyłącznie wyżej wymienionym urządzeniom oraz akcesoria tj. anteny wzmacniacze itd.
Dział poświęcony wyłącznie wyżej wymienionym urządzeniom oraz akcesoria tj. anteny wzmacniacze itd.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Wątek stworzony do rozmów na temat urządzeń do przesyłania transmisji danych każdej kategorii. Można tu również pisać o dodatkowych komponentach poprawiających pracę modemów i routerów.
 #997798  autor: AKoss
 07 cze 2018, 12:34
Witam,
Mam pytanie o trochę niestandardowe połączenie Android TV (np. Mi Boxa) i modemu LTE na usb (u mnie Huawei e3372).
Wczoraj T-Mobile udostępniło Supernet Video w ofercie na kartę bez naliczania danych z paczki. Akurat tak się składa, że na wsi, gdzie wyjeżdżam na wakacje nie ma TV ani zasięgu GSM, ale o dziwo jest zasięg LTE 800 z nadajnika oddalonego o 8km, na antenie o przyzwoitym zysku wyciąga całe 6Mbit (do YT, TV i wifi calling starczy).
T-Mobile mi odpowiedziało, że oferta Supernet Video jest przeznaczona na smartfony i tablety, ale pomyślałem sobie, że może TV Boxy z Androidem można połączyć z modemem LTE na usb i korzystać z tej oferty? czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenia z takim tandemem?
Dzięki za pomoc.