DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #997098  autor: lordbyd
 03 cze 2018, 20:21
Skoro już wspominamy Simplusa - był to pierwszy prepaid w Polsce.
Saldo widoczne na ekranie telefonu w Nokii 3210 czy 3310 "przykrywała" tylko informacja o sieci :)
Pamiętam, że po wysłaniu kilku SMSów przychodziła informacja o konieczności wyłączenia i włączenia telefonu aby stan konta na wyświetlaczu uległ zmianie.
Poczta głosowa sama oddzwaniała.
Po rejestracji numeru otrzymałem "prezent" w postaci 10 PLN na urodziny.
Mi trafił prefiks 603.
Niestety jeździłem wtedy często w okolice Niestronna - Chomiąży Szlacheckiej, gdzie Plus nie miał BTSa ani zasięgu. Brak możliwości NMP spowodował przejście do tak-taka :)
 #997109  autor: reboot
 03 cze 2018, 21:55
Pamiętam jak byłem w podstawówce i chciałem kupić Simplusa w salonie w 1998... odbiłem się od pracownika, który stwierdził, że aby kupić Simplusa z telefonem (jakiś Sagem chyba za ok.600zł) muszę być dorosły... No i przez to czekałem jeszcze około pół roku na pierwszy telefon, który dostałem w spadku po mamie, która przesiadła się na służbowy.

WKS
 #997820  autor: 24bis24
 07 cze 2018, 13:34
Dzień dobry!

Nasza oferta dostępna jest tylko na terenie Wrocławia i aplikacje z innych miast nie będą rozpatrywane.
Być może za jakiś czas poszerzymy działalność, będziemy informować.

Dziękuję i pozdrawiam,

2018-06-07 10:47 GMT+02:00

tak mnie odpisali :-)

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #997878  autor: zwariowany.kurczak
 07 cze 2018, 20:17
nie darmo, 20-30zł pre-paid, 50zł abo to w sam raz na nasze warunki, nikt ci za 300-600mim czy nawet tysiąc nie zablokuje karty - wiec po co Ci pakiety?
fajne są na na rynku pakiety 1-1,2zł/dziennie, takie "tyłkochrony".
operator patrzy na ile różnych numerów wydzwaniasz, co innego dzwonić 10h dziennie na 2 numery, a terminować ruch na co chwila inne numery...
no limit jest taką fajną reklamą, a ideałem dla osób rozgadanych.
BA 1GB Internetu w telefonie, dopiero pozwala pogadać... a masz pakiety po 10-15GB... operator lepiej zarobi dajac Ci no-limit + ruch przychodzący, niż kilka GB i być leciał po VoIP kogo innego :D