DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #996760  autor: adacomp
 01 cze 2018, 19:47
Mimo że mam w domu kablówkę+net z MM od 5 lat i jestem zadowolony, to jednak także wolę prepaid A2 niż cyro na 24 miechy.
Kabel mam tylko na 12 miechów i co roku przedłużam także na rok negocjując lepsze warunki/mniejsze opłaty itp.
 #997667  autor: velox
 06 cze 2018, 17:48
Powstał kolejny nowy twór Rabtel

"Wszystko, czego potrzebujesz w pakiecie - za darmo
- Nielimitowane rozmowy
- Nielimitowane SMS-y
- 1GB na co tylko chcesz
- Gadasz do woli (z) zagranicą w sieci Rebtel"

Rebtel to szwedzka firma telekomunikacyjna, która chce wywrócić do góry nogami polski rynek telefonii komórkowej.
W Rebtelu zrezygnowano z umów i rachunków.
Klient otrzymuje rozmowy i SMS-y bez ograniczeń i 1GB internetu za 0 zł (na numery polskie i z Polski).

Jego usług nie można zwyczajnie kupić, trzeba otrzymać zaproszenie od jednego z "ambasadorów".
Na razie przyjmują tylko 10 tys. klientów i to z Wrocławia.

Płacimy tylko za dodatkowe pakiety danych:
1 GB danych kosztuje 7 zł, 5 GB - 15 zł, 20 GB - 25 zł i 50 GB - 35 zł.
i ewentualnie rozmowy za granice i w roamingu.

W Polsce Rebtel korzysta z sieci Polcomtel. Poza granicami kraju używamy wielu operatorów na całym świecie, aby zapewnić najlepszą możliwą usługę połączeń międzynarodowych.

https://www.rebtel.com/pl/najtanszy-abonament/
Zapowiada się ciekawie...
 #997673  autor: darekka
 06 cze 2018, 17:57
Ciekawie i owszem ale tylko lokalnie...a szkoda, bo koszty dostaw SIM do dowolnego miejsca w kraju są niewielkie...

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #997726  autor: adacomp
 06 cze 2018, 22:26
eve_111 pisze:lokalnie tylko na poczatek. potem chcą iść na całą polske
Pożyjemy, zobaczymy.
Oby tylko to nie była wtopa jak folx.