DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #994713  autor: Morvius
 21 maja 2018, 16:20
Szybki temat. Siostrzeńcowi zakupiłem kartę w Play w taryfie "od nowa" bodajże, Ładuje ją za 30zł i 25zł zużywa na nolimit i 6GB @. Chcę mu to zmienić na RBM SieMa abonament. Nie pytajcie czemu, mam go widzieć pod swoim kontem abonenckim a nie znam się na Pre-Paidach. Jak go przenieść? Najpierw na jakąś kartę RBM jakimś kodem i później dopiero mu zrobię migrację? Potrzebuję klarownych instrukcji. Tak, czasami ja potrzebuję Waszej pomocy i liczę na pomoc! :)


:smt006

Klasyczny obserwator wątku.
 #994720  autor: Morvius
 21 maja 2018, 17:13
Super, dzięki za link, który nic mi nie mówi prócz FAQ, które nie odpowiada na moje pytania. :smt023
Może prościej będzie rozpisać tutaj? Tak ładnie rozpisujecie się na innych wątkach a tu mi nie chcecie pomóc w dla was pewnie banalnej sprawie. :P

Klasyczny obserwator wątku.
 #994755  autor: perdos1
 21 maja 2018, 21:15
Sprawa niekoniecznie banalna, bo myślę że mało kto z tego forum to sprawdzał, ponieważ to nie jest korzystna oferta. Nie chce wprowadzić cię w blad, ale jakis czas temu nie dało się przejść z karty play/RBM na abonament w Red Bull, trzeba było zmienić sieć chociaż na jeden dzień. Teraz też nie mogę znaleźć takiej opcji, więc możliwe, że to co napisałem jest aktualne.
 #994781  autor: gepard
 22 maja 2018, 00:25
Jeśli zmiana na abonament tylko po to by widzieć numer w systemie to po prostu dodaj numer siostrzeńca do Play24. Jeśli masz numer w Play i konto na P24 to możesz jego numer dodać do swojego konta i nim zarządzać, bilingi, pakiety itd..
 #994801  autor: Morvius
 22 maja 2018, 10:44
Teraz mam podgląd w p24 w systemie na kartę i widzę, że sobie z tym nie radzi a ja nie mam czasu tym się zajmować. Stąd pomysł o zmianie na cenowo to samo ale w abonamencie bo dzięki temu on już bez problemu będzie mógł korzystać a ja będę miał z głowy :)

Klasyczny obserwator wątku.
 #994818  autor: perdos1
 22 maja 2018, 12:39
Ustaw mu automatyczne doładowanie dzień przed odnowieniem pakietu i już nie będzie musiał sobie z niczym radzić :) .

Opisana oferta najbardziej pasuje do Formuła Unlimited na kartę (w od nova nie ma no limitu+6GB za 25 zł). Warto wg mnie zmienić na Formuła SOLO w Play na Kartę, to samo tylko 10GB zamiast 6GB w tej samej cenie.
 #994823  autor: Morvius
 22 maja 2018, 13:00
Jakiś kod na to posiadasz? W sensie kod do zmiany na tą taryfę i na włączenie tego pakietu nolimit z 10GB @.

Klasyczny obserwator wątku.
 #994840  autor: perdos1
 22 maja 2018, 13:59
Opcja działa w taryfach:
Play na Kartę Rok ważności konta
Formuła Play na Kartę
Play na kartę Lubię to!
Play na Kartę
Sprawdź jaką masz taryfę kodem *111*49*1#. Jeśli którąś z powyższych to kod na włączenie pakietu to *111*978*1#.

Do głowy przyszła mi jeszcze jedna oferta, która mimo, że jest na kartę, może być całkowicie bezobsługowa.
Mobile Vikings za 25 zł. W porównaniu do Play dostajesz więcej internetu (15GB) i no limit MMS. Ponadto można skorzystać z bardzo wygodnej usługi autodoładowanie. Po prostu podpinasz kartę pod numer i co miesiąc system pobiera ci opłatę w oparciu o kartę płatniczą w wysokości 25 zł, np. jak za Netflix czy Spotify. Zarówno ty ani siostrzeniec nie musicie robić absolutnie nic.
 #994851  autor: damdol5
 22 maja 2018, 14:35
Morvius pisze:Szybki temat. Siostrzeńcowi zakupiłem kartę w Play w taryfie "od nowa" bodajże, Ładuje ją za 30zł i 25zł zużywa na nolimit i 6GB @. Chcę mu to zmienić na RBM SieMa abonament. Nie pytajcie czemu, mam go widzieć pod swoim kontem abonenckim a nie znam się na Pre-Paidach. Jak go przenieść? Najpierw na jakąś kartę RBM jakimś kodem i później dopiero mu zrobię migrację? Potrzebuję klarownych instrukcji. Tak, czasami ja potrzebuję Waszej pomocy i liczę na pomoc! :)


:smt006
Odpowiadając na pytanie to wystarczy przejść do oferty Red Bull MOBILE na kartę kodem *163*99# a następnie można już przejść na ofertę abonamentową zarówno przez Internet jak i za pomocą kanału telesales czy w salonie :)
 #994934  autor: Morvius
 22 maja 2018, 19:35
perdos1 pisze:Do głowy przyszła mi jeszcze jedna oferta, która mimo, że jest na kartę, może być całkowicie bezobsługowa.
Mobile Vikings za 25 zł.
Brałem pod uwagę również. Musze sprawdzić jedną bardzo ważną rzecz. Zasięg tylko na Play. W tej miejscowości Play ratuje sytuację możliwością przełączania się pomiedzy nadajnikami. Każda sieć działa tylko po trochu. Stąd teraz ma Play na kartę. A jak mu zmienię na RBM czy VM straci przywilej przełączania. NIestety ale w tej miejscowosci tylko Play ratuje sytuację co byście nie psioczyli na Play. :P
damdol5 pisze:Odpowiadając na pytanie[...]
@damdol5 dzięki wielkie :)

Klasyczny obserwator wątku.
 #995293  autor: perdos1
 24 maja 2018, 18:55
Morvius pisze:Musze sprawdzić jedną bardzo ważną rzecz. Zasięg tylko na Play. W tej miejscowości Play ratuje sytuację możliwością przełączania się pomiedzy nadajnikami. Każda sieć działa tylko po trochu. Stąd teraz ma Play na kartę. A jak mu zmienię na RBM czy VM straci przywilej przełączania. NIestety ale w tej miejscowosci tylko Play ratuje sytuację co byście nie psioczyli na Play. :P
Ale przecież użytkownicy Mobile Vikings mogą logować się do nadajników Play, T-mobile, Plus i Orange. RBM to jest tak naprawdę taryfa w play i jest "wpuszczany" do tych samych nadajników co Play na kartę. W VM można logować się do Play, T-Mobile oraz Plus.
 #995432  autor: Morvius
 25 maja 2018, 17:29
Oki, dzięki za odpowiedzi :)

Klasyczny obserwator wątku.