DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.
Wszystko, co dotyczy telekomunikacji, a nie mieści się w innych działach tej sekcji.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #993927  autor: Nikita_Bennet
 17 maja 2018, 10:20
Benjamin Linus pisze:...Czasem tez jadę na mazury w okolice styku 3 granic. Tam wpadam najczęściej w miejsca bez zasięgu.najwięcej w okolicach Bartoszyc....
A co kolega porabia niedaleko mnie - w sumie ~35 km mam do Bartoszyc.



Założyłem Wam osobno temat związany z ewentualnymi wyjściami integracyjnymi. Ma to na celu rozwinięcie dalszej waszej rozmowy i nie zaśmiecanie poprzedniego wątku. To rozmowy o Waszych prywatnych planach, telepolis.pl nie bierze za nie odpowiedzialności. Morvius 8)
 #994094  autor: Benjamin Linus
 17 maja 2018, 21:00
Nikita_Bennet pisze:
Benjamin Linus pisze:...Czasem tez jadę na mazury w okolice styku 3 granic. Tam wpadam najczęściej w miejsca bez zasięgu.najwięcej w okolicach Bartoszyc....
A co kolega porabia niedaleko mnie - w sumie ~35 km mam do Bartoszyc.
zimna wódka, tłusty swojski boczek i kiełbasa, zimne piwo, piękne widoki i dużo śmiechu....
 #994098  autor: iphoneski
 17 maja 2018, 21:41
Benjamin Linus pisze: zimna wódka, tłusty swojski boczek i kiełbasa, zimne piwo, piękne widoki i dużo śmiechu....
To jak kiedyś utkniesz w Bydgoszczy zapraszam serdecznie, tylko boczek niestety kupny :(
@kozien70 dzięki, nie wiedziałem, w sumie trochę po to tu jestem, żeby się uczyć od najlepszych :)
 #994616  autor: Benjamin Linus
 20 maja 2018, 22:33
iphoneski pisze:
Benjamin Linus pisze: zimna wódka, tłusty swojski boczek i kiełbasa, zimne piwo, piękne widoki i dużo śmiechu....
To jak kiedyś utkniesz w Bydgoszczy zapraszam serdecznie, tylko boczek niestety kupny :(
.....
Zapisałem, jak będzie okazja to chętnie usiądę do stołu by pogadać.

PS.
boczek będę mieć więc posmakujesz.

PS.2

a może tak spotkać się gdzieś za całą ekipą "technikalii" na dzień lub dwa na jakimś mały spotkaniu ?


oczywiście gdzieś blisko 4 nadajników by każdy miał full zasięg. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: