DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 645 z 692
  • 1
  • 643
  • 644
  • 645
  • 646
  • 647
  • 692
 #993140  autor: iphoneski
 12 maja 2018, 19:57
A ok, myślałem, że 30 zł ci za drogo. Ja chyba jestem mało atrakcyjny, bo do mnie przez 2 lata abo chyba tylko 2 razy zadzwonili, nawet fajnie bo akurat z kolegami siedzieliśmy i jaja robiliśmy z tych dzwoniących :)
Ja nie mogę narzekać, tam gdzie najczęściej używam widzę nadajniki z okna i prędkości bez agregacji ok 100 mega, czyli spokojnie starczy :)
 #993153  autor: Burito
 12 maja 2018, 22:26
Burito pisze:@Slavko80 ja miłem podobnie na drugim numerze, było to ok. 1 rok temu, wtedy była oferta "RePlay FORMUŁA SOLO Tylko SIM + z TV II", udało się po złożeniu wypowiedzenia. Ciekawe czy teraz tak samo przejdzie.
Wypowiedzenie umowy złożone, czekam na propozycję ze strony PLAY.
Umowa kończy się 19.06.2018 r.
 #993159  autor: gepard
 13 maja 2018, 00:06
Nikita_Bennet pisze:Płatność cykliczna kartą? A nie ma dodatkowych kosztów po stronie karty? Żeby nie było że 5zł taniej ale po kosztach karty jest 3 zł i robi się tylko 2 zł na plus.
Jest, o ile pamiętam, 1PLN opłaty dla operatora. Zatem masz dalej ulgę ale w zasadzie na 4PLNy nie 5.
 #993168  autor: Nikita_Bennet
 13 maja 2018, 09:29
iphoneski pisze:A ok, myślałem, że 30 zł ci za drogo. Ja chyba jestem mało atrakcyjny, bo do mnie przez 2 lata abo chyba tylko 2 razy zadzwonili, nawet fajnie bo akurat z kolegami siedzieliśmy i jaja robiliśmy z tych dzwoniących :)..
Spróbuj tak zrobić jak pracujesz w systemie dzień, nocka, dzień wolnego, dzień nocka dwa dni wolnego lub innym układzie gdzie przyjeżdżasz do domu, kładziesz się an 2-3 godzinki spać a w tym czasie jakiś garkotłuk zaprasza na prezentację garków, chce zapytać czemu tak oceniłem pracę konsultanta lub zrobić jakąś ankietę. W simplusie od 2002 czy 2003 roku nie dzwonią.
Telefonu nie mogę wyłączyć gdyż mogą dzwonić w sprawach ważnych (rodzina, robota, DG, stowarzyszenie) i tutaj czy śpię czy nie odbiorę i znajdę czas.
Owszem jak zadzwonią o normalnej porze to .... sami się rozłączają, z reguły żaden nie wytrzymał więcej niż 10 pytań z mojej strony ;)
I takie jazdy były na obu numerach po aneksowaniu umowy mimo że opłacane było 5 ziko więcej aby nie dzwonili. Owszem play zrabatował te 5 ziko ale to mój czas marnowali jacyś debile którzy nie potrafią znaleźć innej roboty. Takie jest moje zdanie poparte niezbyt dobrymi doświadczeniami z play i netii.
 #993212  autor: Burito
 13 maja 2018, 16:24
Burito pisze:
Burito pisze:@Slavko80 ja miłem podobnie na drugim numerze, było to ok. 1 rok temu, wtedy była oferta "RePlay FORMUŁA SOLO Tylko SIM + z TV II", udało się po złożeniu wypowiedzenia. Ciekawe czy teraz tak samo przejdzie.
Wypowiedzenie umowy złożone, czekam na propozycję ze strony PLAY.
Umowa kończy się 19.06.2018 r.
Dziś pierwszy telefon i Pani twierdzi, że od stycznia 2018 r. nie ma w Play umów na czas nieokreślony. Prawda czy blef?
 #993215  autor: gepard
 13 maja 2018, 16:52
W gorącej kąpany ;)
Po pierwsze, kilka/naście stron wstecz ktoś pisał o nieokreślonym, który dostał w marcu. To już obala mit stycznia.
Po drugie, nie masz cierpliwości widzę i nie odczekasz tego tygodnia do dwóch.
A na Twoje pytania tu czy na forum Play nikt ci nie da 100% pewności, że Ty dostaniesz tą ofertę.
 #993242  autor: Nikita_Bennet
 13 maja 2018, 19:43
gepard pisze:W gorącej kąpany ;)
...Po drugie, nie masz cierpliwości widzę i nie odczekasz tego tygodnia do dwóch....
Oni wiedzą, że mu zależy. Poczekać aż będzie na bezterminówce jak u mnie pół roku i dali ;)
 #993258  autor: Burito
 13 maja 2018, 21:34
@Nikita_Bennet ale o jakiej bezterminówce mówisz jak złożyłem wypowiedzenie umowy. Z dniem 20.06.2018 r. mój numer zostanie przeniesiony do oferty Play na kartę. Nie mógłbym być za bardzo na bezterminówce, bo wtedy zamiast 49,99 zł miesięcznie abonamentu płaciłbym 69,99 zł. Średnio to opłacalne.
 #993260  autor: krzychu.pl
 13 maja 2018, 21:58
krzychu.pl pisze:Witam,
już jakiś czas temu (a tak po prawdzie 19.11.2013 r. ;) ) skończyła się moja umowa jeżeli chodzi o Play Internet w ramach promocji Nowy RePlay Online Ekstra GU.
Umowa obecnie jest na czas nieokreślony i warunki cały czas te same: 12 GB internetu + Nocny Transfer za łącznie 9,95 zł brutto

Przejrzałem ostatnie 10 stron tego wątku z forum ale nie ma informacji o ofertach jeżeli chodzi o
:arrow: Play Internet na przedłużeniu umowy.

:arrow: Jaka jest obecnie oferta SIMO jak i ze sprzętem (modem/router)?

Proszę o wskazanie lub odesłanie gdzie mogę znaleźć takie informacje :)

Naprawdę nie ma żadnej aktualnej informacji na temat aktualnej oferty DATA, tylko voice?

http://podtelefonem.blogspot.com/
 #993339  autor: Burito
 14 maja 2018, 12:51
dudi998 pisze:Dziś zadzwoniło biuro obsługi i bez zbędnych negocjacji: RePlay SOLO z rabatem na abonament I + za 25zł z umową na czas nieokreślony. A jeszcze parę dni temu konsultanci twierdzili, że niema, nie da się :)
Czyli jak ktoś dostał tą ofertę w marcu to twierdzenie pracownika Działu Utrzymania Klienta, że te oferty nie ma od stycznia 2018 r. jest poprostu "kłamstwem".
 #993398  autor: gepard
 14 maja 2018, 19:13
Nikita_Bennet pisze:Oni wiedzą, że mu zależy. Poczekać aż będzie na bezterminówce jak u mnie pół roku i dali ;)
Nie wiem jak w Play, ale jak w UPC walczyłem o dobre oferty to każdy kolejny konsultant wiedział kiedy i z kim gadałem, mało tego, wiedzieli co mi oferowano :)
Permanentna inwigilacja ;)
Burito pisze:Czyli jak ktoś dostał tą ofertę w marcu to twierdzenie pracownika Działu Utrzymania Klienta, że te oferty nie ma od stycznia 2018 r. jest poprostu "kłamstwem".
Czy kłamstwo, taka gra, taktyka, jak wiesz nie ma tak że dostaniesz co chcesz niestety. Uda się lub nie, kto kogo wyczeka, kto ma silne nerwy. Wiadomo, jak klient dzwoni to mu zależy, jak wspomniano wcześniej, więc po co mu dać maxa? Zadzwoni jeszcze 10 razy, przy okazji zapłaci drugi rachunek w samych połączeniach z BOK i interes się kręci.
 #993525  autor: Karlos20
 15 maja 2018, 12:35
gepard pisze:Jest, o ile pamiętam, 1PLN opłaty dla operatora.
Operatora szybkiej płatności, czyli Blue Media. Play nie otrzymuje też kwoty, bo nie jest ona widoczna na fakturze. Przypomnę: za 1 zł masz kasę zaksięgowaną w kilka sekund. Porównaj ją sobie z przelewami błyskawicznymi w bankach - kosztują między 5 a 10 zł. Niektórzy płacą rachunki na poczcie czy w banku, gdzie kasę księgują do kilku dni roboczych za kilka zł. Operator serwisu Przelewy24 pobiera 50 gr za szybką płatność za faktury w T-Mobile, tak dla porównania. Więc proszę nie marudzić.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #993547  autor: gepard
 15 maja 2018, 13:12
Tak tak, o tego operatora mi chodziło, operatora płatności, kasę pobiera z karty czyli +1PLN do rachunku.
I ja nie marudzę, o ile to do mnie, ino przedstawiłem jak to wygląda z prowizją, a o to pytał autor zapytania w tej sprawie ;)
 #993729  autor: Nikita_Bennet
 16 maja 2018, 12:13
@Karlos20 - kwestia tego w jakim banku posiada się konto tak naprawdę - ja mam 0zł za direct debit i za zwykły przelew, po co mam płacić 1zł? Przelewy zlecam raz w miesiącu (energa,netia, odpady itp) no chyba że leci to z DD. I tak i tak nie płacę nic za to.
 #993764  autor: Burito
 16 maja 2018, 13:30
gepard pisze:
Nikita_Bennet pisze:Oni wiedzą, że mu zależy. Poczekać aż będzie na bezterminówce jak u mnie pół roku i dali ;)
Nie wiem jak w Play, ale jak w UPC walczyłem o dobre oferty to każdy kolejny konsultant wiedział kiedy i z kim gadałem, mało tego, wiedzieli co mi oferowano :)
Permanentna inwigilacja ;)
Burito pisze:Czyli jak ktoś dostał tą ofertę w marcu to twierdzenie pracownika Działu Utrzymania Klienta, że te oferty nie ma od stycznia 2018 r. jest poprostu "kłamstwem".
Czy kłamstwo, taka gra, taktyka, jak wiesz nie ma tak że dostaniesz co chcesz niestety. Uda się lub nie, kto kogo wyczeka, kto ma silne nerwy. Wiadomo, jak klient dzwoni to mu zależy, jak wspomniano wcześniej, więc po co mu dać maxa? Zadzwoni jeszcze 10 razy, przy okazji zapłaci drugi rachunek w samych połączeniach z BOK i interes się kręci.
No to czekam, umowa mi się kończy 19.06.2018 r., może jak wejdzie w ostatni miesiąc to się pojawią jakieś nowe oferty.
 #993770  autor: fasolasty88
 16 maja 2018, 14:19
Pisząc o ofercie 25PLN (czy o jakiejkolwiek innej) macie na myśli ceny netto czy brutto? Mam numer na firmę i proponują mi co najwyżej 30PLN netto przy przedłużeniu - bez telefonu, rozmowy, sms, 10GB i lejek.
 #993958  autor: terefere
 17 maja 2018, 12:46
Zarejestrowałem się aby rozwiać wasze wątpliwości:
1) złożyłem wypowiedzenie w play jakoś na początku kwietnia
2) proponowali mi ze 3 razy jakieś kiepskie oferty które odrzucałem
3) na przełomie kwietnia/maja odezwał się konkretny już Pan, który bez ogródek zapytał "Co musi być, żeby Pan został"?

- umowa bezterminowa
- jakieś pierdoły tidal play now, nie wiem czy showmaxa dorzucił bo szczerze to mnie to nie interesuje
- no limit rozmowy/smsy
- 10 GB neta + potem niby z ograniczeniem
- 25 PLN brutto

Na koniec poprosił, żebym nigdzie nie mówił, że dostałem taką ofertę, ale mam to w du..nosie, bo sami lecą w kulki non stop.

Kursuję między Łodzią a Warszawą i generalnie:
1) zasięg taki sobie, ale w plusie trochę lepiej
2) internet najpierw mi zrywa w play, potem w plusie
3) bawiłem się speedtestem z 15 razy w róznych porach dnia i różnych miejscach, tylko raz play wygrał, pozostałe razy leżał na deskach z wynikiem 2-4 razy gorszym od plusa

Ja szukam dalej szczęścia, może stestuję TMobile tym razem.

W wawie działa spoko, ale gdzie indziej, tam gdzie bywam, internet leży w porównaniu do plusa.
  • Strona 645 z 692
  • 1
  • 643
  • 644
  • 645
  • 646
  • 647
  • 692
  • 1
  • 643
  • 644
  • 645
  • 646
  • 647
  • 692