DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #990954  autor: airstorm
 27 kwie 2018, 18:55
Cześć,
mam koma w playu, poleciałem do Stanów i od tygodnia nie może mi połączyć się z żadną siecią. Gdy szuka automatycznie nic nie znajduje, ręcznie jest tylko T-mobile 2g i 3g, ale gdy wybieram nie może się połączyć. Dzwonilem na info playa ale oczywiscie nie byli mi w stanie pomoc, powiedzieli ze nie mam zadnej blokady ani limitu. W czym moze byc problem? Cos powinienem ustawic w komorce (choc probowalem roznych opcji)? Mam Huawei P8 Lite.
Dzięki wielkie
 #990960  autor: f0ku5
 27 kwie 2018, 19:31
W USA na europejskim telefonie połączysz się tylko do T-Mobile i AT&T, ale jest to kompletnie nieopłacalne. Lepiej kupić na miejscu lokalna kartę.
Męcz Playa ;)
 #990968  autor: a-go
 27 kwie 2018, 21:46
Jeśli nie masz blokad u operatora, to sprawdź ustawienia swojego telefonu. Spróbuj ustawić wszystko na "automatyczne". Jeśli twój telefon nie jest w jakiejś egzotycznej wersji, to powinien obsłużyć tamtejsze częstotliwości. Nie wszystkie, ale wystarczy.
Ja z kartą Play nie miałem w USA żadnych problemów. Telefon zawsze był w sieci i to zarówno w dużych miastach, jak i na drogach poza nimi.
 #990972  autor: f0ku5
 27 kwie 2018, 22:30
Masz jakiś konkretny komunikat podczas próby połączenia się z T-Mobile, lub AT&T?
 #991022  autor: iphoneski
 28 kwie 2018, 17:16
Ale ceny to kosmiczne są, 4 zł za 100 KB. Sprawdzenie trasy w Google maps jakieś 80 zł ;)
 #991034  autor: marcin19883
 28 kwie 2018, 18:45
iphoneski pisze:Ale ceny to kosmiczne są, 4 zł za 100 KB. Sprawdzenie trasy w Google maps jakieś 80 zł ;)
W prepaidach Verizona i innych, to kilka GB jest po kilkadziesiąt $. To Jest dopiero wyzysk. Prepaid w USA jest mega drogi.
 #991502  autor: airstorm
 02 maja 2018, 18:52
Mam P8 Lite. Moze nie obsluguje amerykanskich czestotliwosci? Ale przeciez powinien!
Czy moge karte z playa wlozyc do amerykanskiego iphone', bedzie dzialac?
Przy probie rejestracji w T mobile 3G dostaje tylko komunikat " Nie udalo sie zarejestrowac w sieci".
 #993813  autor: bartek07
 16 maja 2018, 19:15
Jeżeli pojadę do cioci w New Jersey z siecią Play to roaming mnie nie obowiązuje tylko zapłacę ogromną sumę?

Interesuje mnie tylko internet i połączenia przez fb/skype
 #993841  autor: matisi
 16 maja 2018, 20:28
@HappyBoy
Z usługi WIFI Calling w a2mobile możesz korzystać tylko na terenie Polski i w krajach UE ;-)
 #993849  autor: adacomp
 16 maja 2018, 20:44
Pakiet Atlantycki w Plus lub Starter lokalnego opa w USA.
 #994443  autor: matisi
 19 maja 2018, 21:52
@HappyBoy Z regulaminu usługi WiFi Calling https://a2mobile.pl/data/Dokumenty/12/p ... 4_2017.pdf oraz FAQ o usłudze https://a2mobile.pl/wificalling-pomoc
§ 7
3) Usługa WiFi Calling – usługa „Wi-Fi Calling” świadczona na zasadach niniejszej Oferty promocyjnej WiFi calling. Usługa WiFi Calling umożliwia realizowanie (wykonywanie i odbieranie) połączeń głosowych w technologii VoIP za pośrednictwem Aplikacji pod warunkiem połączenia z siecią Wi-Fi, z wykorzystaniem numeru telefonu w sieci Aero2 (MSISDN), w szczególności:
a) wykonywanie połączeń na numery komórkowe i stacjonarne z terenu wyszczególnionych krajów: Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Irlandia, Islandia, Lichtenstein, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Malta, Holandia, Niemcy, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Węgry, Wielka Brytania, Włochy.
b) odbieranie połączeń na terenie krajów wskazanych w pkt. 3) lit. a) powyżej.