DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki LG oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #987972  autor: dude
 09 kwie 2018, 13:04
Hej, przeczytałem niedawno o problemach z bootloopem w niektórych modelach LG. Planowałem kupić Q6 i trochę się zmartwiłem. Czy ten model też może być zagrożony tą usterką?
 #987980  autor: Eragon
 09 kwie 2018, 14:06
Niby żadnej większej akcji dla Q6 nie ma, więc wydaje się że sprzęt nie jest tym aż tak bardzo dotknięty jak reszta jego braci - ale osobiście uważam LG za jeden wielki bootloop :lol:
Wielkie korpo nie potrafiące rozwiązać systematycznego problemu ze swoimi sprzętami i zwalające wino na wszystko inne, niż oni sami? Trochę niepoważne.

Kup za dobrą cenę, z pełną gwarancją, i powinieneś być szczęśliwym użytkownikiem.
Przy Mi5 też mówiono wiele o padających płytach głównych (niby jakaś felerna seria) - ale moja od 2 lat śmiga, i żadnych problemów z płytą. To samo w innej Mi5, którą mam w pobliżu.

A co do Q6, pamiętaj o szkle i etui (tylko takim coby nie pogrubić zanadto sprzętu).

:smt006