DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #987377  autor: PACYFIKATOR
 03 kwie 2018, 17:38
24bis24 pisze:
PLAYU DROGI JAK CZYTASZ TEN POST DODAJ "SOLO" TEZ DO FRESHA I PLAY KARTA
i niech schodzą w pierwszej kolejności zebrane przez lata minuty ze ZBIERAJ MINUT :).
Jak ktoś ma nabite 2500 godzin (piszę tu o Freshu) to kiedy skorzysta z minut do wszystkich sieci z pakietu solo?
Sprawdziłeś ze wiesz co mówisz.... ? Jesteś tego pewien ( mówię co pierwsze schodzi SOLO pakiet bezpłatnych minut czy ZM ) Jak sprawdziłeś to OKY, ale nie mogłes tego sprawdzić bo w "Roku Ważności konta" nie ma Zbieraj minut, we fresh jest ale nie ma solo.. Play karta tez jest, ale "Solo" nie włączysz..
 #987378  autor: luka916
 03 kwie 2018, 17:41
marcin19883 pisze:Tak naprawdę wyrównali się i dają tyle co konkurencja. W Plus i T-Mobile też GB przepadają. Tylko w Orange są bonusy i się sumują.
W Orange się sumują ale tylko w wersji cyklicznej,być może w wersji jednorazowej też ale nie przedłużyłem na następny m-c więc przepadły GB :smt006
 #987379  autor: PACYFIKATOR
 03 kwie 2018, 17:50
damdol5 pisze: Bezpłatny pakiet danych w strefie Euro to 500 MB.

MMS-ów brak w tym pakiecie :)
Powiedzmy ze jestem stary dziadek i się nie znam.... i niedowidzę ale to co ja widzę, widzą tez inni (widziałeś moją wrzutkę) ? Nie wiem dlaczego najpierw 500Mb regulaminowych przyszło po czym następnego dnia zrobiło się 1500Mb, wiem ze zrobiłem wówczas dwie rzeczy od dnia włączenia pakietu "Solo"... Mianowicie włączyłem pakiet 600Mb i 6Gb promocyjnego internetu (*106#) a następnego dnia stało się to co jest na str 3 a pisałem na str 2 wcześniej.

Następnie przez święta nawoływałem innych by tez się w to pobawili bo zastanawiam się czy tylko mi się pomnożyły te GB w EU czy innym tez się mnożą... I nie wiem jaka jest analogia mnożenia
Ostatnio zmieniony 05 kwie 2018, 18:00 przez Gregrin, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: poprawiono cytowanie
 #987380  autor: w12
 03 kwie 2018, 17:55
2.4. pakiet roamingowy UE. W jego skład wchodzą:
a. pakiet 100 minut, który możesz wykorzystać łącznie na połączenia przychodzące i wychodzące w Strefie Euro. Jeżeli
wykorzystasz pakiet, naliczamy 3 grosze za minutę rozmowy przychodzącej oraz 6 groszy za minutę rozmowy wychodzącej,
b. pakiet 50 SMS-ów/MMS-ów, który możesz wykorzystać w Strefie Euro. Jeżeli wykorzystasz pakiet, naliczamy 1 grosz za
wysłanego SMS-a oraz 10 groszy za wysłanego MMS-a,
c. pakiet 500 MB, który możesz wykorzystać na transmisję danych w Strefie Euro. Jeżeli wykorzystasz pakiet, naliczamy
1,2327 gr za 1 MB do limitu GB.
https://www.play.pl/resources/pdf/2018/ ... 032018.pdf

https://www.youtube.com/watch?v=y1xfTfy3gwQ
 #987381  autor: 24bis24
 03 kwie 2018, 18:46
PACYFIKATOR pisze:
24bis24 pisze:
PLAYU DROGI JAK CZYTASZ TEN POST DODAJ "SOLO" TEZ DO FRESHA I PLAY KARTA
i niech schodzą w pierwszej kolejności zebrane przez lata minuty ze ZBIERAJ MINUT :).
Jak ktoś ma nabite 2500 godzin (piszę tu o Freshu) to kiedy skorzysta z minut do wszystkich sieci z pakietu solo?
Sprawdziłeś ze wiesz co mówisz.... ? Jesteś tego pewien ( mówię co pierwsze schodzi SOLO pakiet bezpłatnych minut czy ZM ) Jak sprawdziłeś to OKY, ale nie mogłes tego sprawdzić bo w "Roku Ważności konta" nie ma Zbieraj minut, we fresh jest ale nie ma solo.. Play karta tez jest, ale "Solo" nie włączysz..
zawsze ZM schodziły przed wszystkimi pakietami zarówno w Play Karta 9 jak i we Freshu.
A odniosłem się do PLAYU DROGI JAK CZYTASZ TEN POST DODAJ "SOLO" TEZ DO FRESHA I PLAY KARTA :)

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #987382  autor: adacomp
 03 kwie 2018, 18:54
Ci co używają ZM raczej nie wydadzą 25zł na no-limit 30dni :D
Ostatnio zmieniony 05 kwie 2018, 18:05 przez Gregrin, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: Na forum nie rozmawiamy o "januszowaniu" tylko o ofertach. Proszę bez takich określeń
 #987383  autor: 24bis24
 03 kwie 2018, 19:10
adacomp pisze:Ci co używają ZM raczej nie wydadzą 25zł na no-limit 30dni :D
nie wydadzą bo nie mają takiej możliwości a pakiet jest cykliczny na 31 dni :)

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #987384  autor: PACYFIKATOR
 03 kwie 2018, 19:46
adacomp pisze:Ci co używają ZM raczej nie wydadzą 25zł na no-limit 30dni :D
A żeby było merytorycznie i na temat to pod *104# i pod *105# w taryfie "RWK" Po kupieniu pakietu "Formuła Solo" jest nadal tak samo jak było przed kupnem czyli (0.minut do wykorzystania do.-)
Ostatnio zmieniony 05 kwie 2018, 18:08 przez Gregrin, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: Na forum nie rozmawiamy o "januszowaniu" tylko o ofertach. Proszę bez takich określeń
 #987385  autor: PACYFIKATOR
 03 kwie 2018, 20:02
adacomp pisze:Ci co używają ZM raczej nie wydadzą 25zł na no-limit 30dni :D
Prosim...

https://zapodaj.net/1f51bad3acff1.png.html
https://zapodaj.net/1070e06de4c14.png.html

JEDNAK NIE POTRAFIĘ WSTAWIĆ ZDJĘCIA WEDŁUG WCZEŚNIEJSZYCH INSTRUKCJI https://zapodaj.net/images/1070e06de4c14.png
Ostatnio zmieniony 05 kwie 2018, 18:15 przez Gregrin, łącznie zmieniany 2 razy. Powód: Dajesz zły link do zdjęcia miedzy tagami IMG. Link ma mieć postać .net/images/ i ciag znakow do .png bez .html tak jak zostawilem na koncu postu. Wystarczy go umieścić w miejscu x: [IMG]x[/IMG]
 #987386  autor: aster
 03 kwie 2018, 23:54
PACYFIKATOR pisze:A co do zmiany Taryf i RWK to już teraz przecież dzwoniąc do PLAY mówią ze nie ma już taryfy RWK, ze zastąpiła ja "odNowa"
O tym nie słyszałem, w odNowa są opłaty jeśli karta leży w szufladzie miesiącami tak więc jest to kiepski zamiennik na klasyczne RWK. Ale na szczęście ta karta SIM jest obecnie na taryfie RWK i dzięki Solo pewnie na niej zostanie już bez skakania do Formuły Unlimited.
 #987387  autor: damdol5
 04 kwie 2018, 13:05
PACYFIKATOR pisze:
damdol5 pisze: Bezpłatny pakiet danych w strefie Euro to 500 MB.

MMS-ów brak w tym pakiecie :)
Powiedzmy ze jestem stary dziadek i się nie znam.... i niedowidzę ale to co ja widzę, widzą tez inni (widziałeś moją wrzutkę) ? Nie wiem dlaczego najpierw 500Mb regulaminowych przyszło po czym następnego dnia zrobiło się 1500Mb, wiem ze zrobiłem wówczas dwie rzeczy od dnia włączenia pakietu "Solo"... Mianowicie włączyłem pakiet 600Mb i 6Gb promocyjnego internetu (*106#) a następnego dnia stało się to co jest na str 3 a pisałem na str 2 wcześniej.

Następnie przez święta nawoływałem innych by tez się w to pobawili bo zastanawiam się czy tylko mi się pomnożyły te GB w EU czy innym tez się mnożą... I nie wiem jaka jest analogia mnożenia
Limit GB w strefie Euro a bezpłatny pakiet w strefie Euro to dwie różne rzeczy.

W ramach tego limitu GB możesz korzystać z transmisji danych po obniżonej stawce (Obowiązuje tylko dopłata z UKE), przy czym za pierwsze 500 MB nie zapłacisz bo posiadasz bezpłatny pakiet.
Ostatnio zmieniony 05 kwie 2018, 18:16 przez Gregrin, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: poprawiono cytowanie
 #987388  autor: teleman29
 05 kwie 2018, 18:58
Brak lejka to jakaś masakra. Z kolei formuła rodzina ma lejek ale nie ma cyklicznosci. Jest dobra do rozładowania skarbonki, ale bez cyklicznosci jest zbyt niewygodna.
W tej chwili najlepsza oferta to play formuła na kartę, niestety ma lejek za 5 zł, lub fakt mobile za 19.95 dla tych którzy mają dual sim i internet no limit z drugiej karty, oraz nie wysyłają zbyt dużo sms
 #987552  autor: gemme
 06 kwie 2018, 18:01
1. Czy ktoś mógłby wskazać konkretnie jakie są różnice między ,,FORMUŁA SOLO na Kartę'', a
,,Formuła Unlimited na Kartę na 30 dni'' (Oferta Formuła Play na kartę)
poza tym, że:
SOLO daje pakiet danych 10 GB, a Unlimited 6 GB ?

2. Mam ,,Formułę Unlimited na Kartę na 30 dni'', kiedy dokonać zmiany na SOLO, gdy dotychczas opłata naliczana jest 30 dnia miesiąca.

3. Czy Formuła SOLO na Kartę jest samoodnawialna?
 #987561  autor: aster
 06 kwie 2018, 19:32
1. Z tego co wiem to jedyna praktyczna różnica jest właśnie w necie. W Solo masz 10GB, ale niewykorzystany transfer się nie odnawia i przepada. W FU zaś dostajesz "tylko" 6GB, ale to co nie zużyjesz przechodzi dalej przy każdym odnowieniu pakietu.

Inna różnica to lejek (lub jego brak), który nie jest regulowany w Solo ponieważ sam pakiet Solo wykupujesz jako dodatek do innej taryfy.

2. Wyłącz cykliczne odnawianie FU. Ostatniego dnia ważności przed północą wyłącz internet mobilny. Po północy lub rano jak wstaniesz włącz Solo i po przydzieleniu pakietu odblokuj net mobilny.

3. Tak. Wydaje mi się, że nawet jedyna możliwość to włączenie samoodnawialnego pakietu Solo gdyż nie ma wersji jednorazowej.
 #1093345  autor: bolek2004
 16 kwie 2020, 15:02
Mam pytanie bo nie pamiętam.
Mam na jednym nr włączone solo s czyli same rozmowy i smsy bez limitu za 20zł. Nie mam dostępu do telefonu, a tylko play24 i teraz nie wiem dokładnie kiedy odnawia się to solo.
Teraz pytanie czy przy solo jest tak samo jak przy innych pakietach że ostatniego dnia ważności z rana wyłącza się ten pakiet, ale można korzystać do końca dnia czyli do 24:00? Bo wtedy bym wiedział kiedy to solo doładować żeby się odnowiło.