DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy smartfonów marki Xiaomi i pochodnych (Redmi, POCO) oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy smartfonów marki Xiaomi i pochodnych (Redmi, POCO) oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Dział poświęcony w całości na produkty firmy Xiaomi.
 #983251  autor: andrre
 13 mar 2018, 19:25
Na popularnym serwisie aukcyjnym niektóre aukcje z telefonami Xiaomi osiągają po kilkaset sprzedanych sztuk. Cena w niektórych przypadkach jest o kilkaset zł niższa niż w sklepach np. MM.

Chciałem jednak zapytać o konkretny model, czy Xiaomi Redmi Note 4, który zaproponowano mi u operatora z różowym logo różni się czymś od tych na allegro? Czytałem, że są różne wersje na Europę i na rynek azjatycki i ta druga nie obsługuje jakiegoś pasma LTE
 #983259  autor: Ruben
 13 mar 2018, 19:50
Redmi Note 4 ze Snapdragonem 625 w wersji Global obsługuje wszystkie wykorzystywane w Polsce pasma LTE, także pasmo B8 czyli (LTE900), które właśnie jest uruchamiane w Plusie.
Sklepy internetowe zawsze mają tańszą ofertę. Teoretycznie pewniejsza wydawać się może gwarancja w MM z racji tego, że to duża sieć ale wcale tak być nie musi a najlepiej żeby kupujący nie miał potrzeby korzystać z napraw gwarancyjnych.
 #983292  autor: harys
 13 mar 2018, 21:44
Cena tez zależy od dystrybucji. Te z oficjalnej polskiej są droższe. Te z zagranicznej( też eu) są sporo tańsze. Do tego wiadomo dochodzi import z Chin też wersji global