DAJ CYNK
  • Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.
Szukasz oferty dla siebie? Nie wiesz, na którą się zdecydować? Zadaj pytanie tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
Przy zakładaniu tematu rozpocznij tytuł od:
[ABO] - jeśli szukasz tylko oferty na ABONAMENT
[KARTA] - jeśli interesuje Cię tylko oferta na KARTĘ
[DOWOLNY] - jeśli szukasz po prostu najlepszej oferty, niezależnie czy będzie to karta, czy abonament

Aby społeczność mogła coś Ci podpowiedzieć, musisz określić swoje priorytety, czy jest to np.:
- cena,
- zasięg,
- stabilność sieci,
- usługi dodatkowe, np. VoLTE, WiFi Calling, HD Voice,
- ważność konta (w przypadku usług na kartę),
- dobra apka do zarządzania kontem

KONIECZNIE NAPISZ TEŻ: ile miesięcznie potrzebujesz minut, SMS-ów, MMS-ów oraz Internetu
 #982815  autor: jamto02
 11 mar 2018, 16:16
Gdzie bez konieczności doładowania przeniosę nr i otrzymam Rok ważności konta (poza fremium Virgina) ? Podobno w Orange można coś kombinować w obecnej promocji gdzie za przeniesienie dają 2 gb i CHYBA właśnie RWK, ale nie mam pewności czy wymagane jest doładowanie. Ewentualnie gdzieś indziej?
 #982820  autor: Karlos20
 11 mar 2018, 16:46
Zupełnie za darmo RWK możesz załatwić tak naprawdę na kilka sposobów, nie tylko korzystając z promocji MNP gdzie po przeniesieniu nru można mieć RWK. I tak:
> T-Mobile:
aktywujesz pakiet 1 zł dziennie za no-limit i 300 MB kodem *140*296#, działa to nawet przy stanie 0,00. Drugi sposób to połączenie z BOU *9602 następnie wybieramy odpowiednio 1 oraz 4 bez czekania na komunikat lektora. Sposób jest darmowy. Uwaga: w przypadku aktywacji wybranego pakietu łatwo stracić RWK, radzę uważać.

> Play
1. wystarczy taryfa PNK RWK i skorzystanie z kodu *111*692*1# i bez doładowania mamy konto ważne 365 dni. Usługę można włączyć raz w roku.
2. Play na kartę odNOWA: tutaj sytuacja bardziej się komplikuje, bo od odpalenia taryfy mamy dopuszczalną do 13 miesięcy ważność konta a raczej możliwość odbierania połączeń bez płatnej aktywności na koncie. W momencie doładowania konta, wydzwonienia 2 sekund połączenia z cennika 1 gr, wysłania sms, mms czy kilku kB lub wykupieniu pakietu i skorzystania z niego, ważność numeru się przedłuża. Szczegółowe warunki oferty są dostępne na stronach Play. Defacto oferta nie ma ważności konta, gdy się korzysta z karty regularnie.

> Orange
Najprostsza zasada spośród ww. ofert: SMS o treści START na 8002 i mamy gwarancję, że przez 12 miesięcy Orange nie zje mam kasy z konta głównego. Mały haczyk: nowy numer do 93 dni za opcję kosztuje 3 zł, w innym wypadku za 0 zł.

WAŻNE, sposoby nie pozwalają kumulować raz nabytej rocznej ważności. Zawsze jest ustawiany rok od momentu włączenia usługi.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #982824  autor: Karlos20
 11 mar 2018, 16:53
Gregrin pisze:Ale do przeniesienia dają gratis wiec nie ma się co bać
Gregrin: celowo ominąłem wątek promocji w ramach MNP, tak, żeby każdy user mógł z tego skorzystać.

Dodam dodatkowo, że w Orange też łatwo stracić nabyte RWK z promocji, wystarczy włączyć nielimitowane rozmowy i SMSy w Orange za 0 zł lub nielimitowane rozmowy z 1 wybranym numerem w dowolnej sieci (aktywacja nru SMSem pod nr 100). Dezaktywacja tych usług pozwoli na odzyskanie możliwości włączenia RWK.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #982825  autor: Gregrin
 11 mar 2018, 16:58
Karlos20 pisze:Gregrin: celowo ominąłem wątek promocji w ramach MNP,
Spoko. Uzupełniłem bo odpowiadałem na pytanie:
jamto02 pisze:Gdzie bez konieczności doładowania przeniosę nr i otrzymam Rok ważności konta (poza fremium Virgina) ?
 #982829  autor: jamto02
 11 mar 2018, 17:06
O rzesz.... ale to obcykane macie :) Pod wrażeniem jestem! No namnożyło mi się simów z Virgina a że ograniczyli trzeba coś kombinować żeby w koszu na śmieci nie wylądowały a skoro na przeniesieniu nr można coś ugrać to ugrywam. Tym bardziej że przy dzieciach to się sprawdza, nie muszę płacić za ich pitolenie.
Dwa pytanka:
Jak w play przejść do Fresha? Po przejściu do Fresha można znów zmienić taryfę zyskując RWK. Inaczej pytając można bawić się w "ping-ponga i zyskiwać za każdym razem RWK?
Orange. Tu chyba jest nowa promocja z 2 gb. Jest konieczne doładowanie aby RWK dostać? Te 2 gb dzieciaki na tablety chętnie by przytuliły no i można skakać między Orange a Play i A2 bo tu też wiem ze dają RWK.
O Orange wiem stąd https://www.tabletowo.pl/2018/03/03/prz ... -sieciami/ ale nie umiem rozeznać się czy doładowanie jest konieczne, na stronie Orange piszą o możliwości doładowania ale czy to jest równoznaczne z koniecznością....?
 #982831  autor: bolek2004
 11 mar 2018, 17:12
Do fresha nie przejdziesz bo te taryfy są niedostępne do migracji.
Przejdziesz do play na kartę rok ważności konta.
Zmieniasz kodem *163*2# albo przez play24, potem tylko wydłużasz konto do roku darmowym kodem *111*692*1# albo przez play24 i tyle.
 #982832  autor: Karlos20
 11 mar 2018, 17:21
bolek2004: cwaniaki :D
Ten abonament przyćmił mi ten świat prepaidów... Post poprawiony. Dzięki :)

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #982838  autor: 24bis24
 11 mar 2018, 17:45
Karlos20 pisze:Dodam dodatkowo, że w Orange też łatwo stracić nabyte RWK z promocji, wystarczy włączyć nielimitowane rozmowy i SMSy w Orange za 0 zł lub nielimitowane rozmowy z 1 wybranym numerem w dowolnej sieci (aktywacja nru SMSem pod nr 100).
można zachować też te usługi oraz RWK właśnie dzięki RWK z promocji. :)

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #982844  autor: marcinb
 11 mar 2018, 18:18
Hej, a tak na szybko pytanie. Sposób na RWK w Plusie? Chciałbym mieć jedną aktywną kartę w tej sieci, leżaka. Ta nowa taryfa sprzed kilku dni (po doładowaniu za piątaka)? Czy coś jeszcze?

Spis dwukartowców
Taryfa: Play Fresh + ZM
 #982845  autor: jamto02
 11 mar 2018, 18:22
Powoli, powoli bo nie nadążam za Wami......
Orange: tu jest faktycznie fajnie by zafundować sobie darmowy RWK i zyskać jeszcze 2 GB
Play: Mam rozumieć że wewnątrz Playa można migrować i zyskiwać w różnych taryfach RWK?
 #982846  autor: 24bis24
 11 mar 2018, 18:23
marcinb pisze:Sposób na RWK w Plusie?
chcesz 30 zł przez rok uzbierać :)
Ja + i doładowanie za 5 zł. (tylko nie przez Teleprzelew z 5511)

ZM we Freshu Darmowe rozmowy i SMSy w Play
 #982848  autor: adacomp
 11 mar 2018, 18:37
marcinb pisze:Hej, a tak na szybko pytanie. Sposób na RWK w Plusie? Chciałbym mieć jedną aktywną kartę w tej sieci, leżaka. Ta nowa taryfa sprzed kilku dni (po doładowaniu za piątaka)? Czy coś jeszcze?
Przejdź na Plusha. *147*23#
http://www.plushbezlimitu.pl/documents/ ... 6112c69fcc
Środki na KG zostaną nienaruszone.

Potem *136*11*10#
http://www.plushbezlimitu.pl/uslugi-dodatkowe
http://www.plushbezlimitu.pl/documents/ ... cb7c4b7846
 #983052  autor: asdaf
 12 mar 2018, 20:28
jamto02 pisze:Mam rozumieć że wewnątrz Playa można migrować i zyskiwać w różnych taryfach RWK?
Nie wiem czy obecnie to działa (może ktoś potwierdzi lub zaprzeczy) ale w zeszłym roku zmieniało się taryfę na PnKLT (kod *163*7#) otrzymywało się konto ważne 14 dni. Po tym czasie wracało się do taryfy PnkRWK (kod *163*2#) i po odczekaniu 4 godz włączało się RWK kodem *111*692*1#
 #983054  autor: adacomp
 12 mar 2018, 20:41
asdaf pisze:
jamto02 pisze:Mam rozumieć że wewnątrz Playa można migrować i zyskiwać w różnych taryfach RWK?
Nie wiem czy obecnie to działa (może ktoś potwierdzi lub zaprzeczy) ale w zeszłym roku zmieniało się taryfę na PnKLT (kod *163*7#) otrzymywało się konto ważne 14 dni. Po tym czasie wracało się do taryfy PnkRWK (kod *163*2#) i po odczekaniu 4 godz włączało się RWK kodem *111*692*1#
RWK już dawno nie przechodzi z PnKRWK/Fresh/Fakt do innych taryf P4.

Obecnie można mieć RWK tylko w PnKRWK i Fakt.

Bezterminowe konto jest w OdNowa.

Ze starych taryf P4 RWK ma jeszcze Fresh.

RWK w P4 można mieć także jak się przeniesie numer z poza sieci P4 do P4 w taryfach PnKS, RBM7MNP i Fakt oraz obierze BzP+RWK
 #983057  autor: adacomp
 12 mar 2018, 21:12
asdaf pisze:Ja nie napisałem nic o przechodzeniu RWK między taryfami, tylko jak otrzymać RWK bez konieczności doładowania jakąkolwiek kwotą.
RWK można mieć raz na rok, Kodem *111*692*1# w P24 i SMS o treści START.692 pod numer 111 w PnKRWK i Fresh

https://www.play.pl/uslugi/rok-waznosci-konta/
https://www.play.pl/resources/pdf/2015/ ... 022015.pdf