DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
 #982003  autor: mskrot
 08 mar 2018, 16:44
Czy ktoś wie, gdzie zniknęła Strefa doładowań na Facebookowym profilu Play??? :shock:

Czy to już koniec tej usługi, czy tylko chwilowy problem/awaria??? :(
 #982008  autor: Dorotea
 08 mar 2018, 16:54
Kliknęłam w ten link, najpierw zawiesiła się przeglądarka, potem cudem udało mi się przelogować, bo inaczej chyba tylko restart komputera.
 #982012  autor: mskrot
 08 mar 2018, 17:19
Dzięki bolek2004 :-)
Link działa i Strefa pod nim też.
Przed chwilą doładowałem magiczne 5 zeta i w kilka minut przedłużyło PPZ o 30 dni. :D
 #1023296  autor: bolek2004
 02 paź 2018, 21:04
Jest jakiś sposób żeby przyspieszyć ładowanie numerów przez strefę doładowań na FB?
Chodzi mi o taką rzecz że raz w miesiącu ładuje kilka numerów różnymi kwotami zależnie od taryfy
i jest to o tyle czasochłonne że muszę z każdym numerem powtarzać odnowa procedurę czyli wypełnić formularz, zalogować się do banku i tak kilka numerów.
Fajnie by było jakby można wypełnić od ręki w strefie doładowań kilka numerów z dowolnymi kwotami i wszystko załatwić jednym logowaniem do banku i zatwierdzeniem.
Może założenie konta na payu coś daje w tym temacie?
 #1023301  autor: jarekt
 02 paź 2018, 21:34
Ja to robię w tempie 1 doładowanie co 10-15 sekund, oczywiście za każdym razem inny numer.
Jak mam bardzo dużo doładowań, to jestem w stanie bardziej się zorganizować i przyłożyć (np. nie rozpraszam się niczym i nie nucę muzy pod nosem ani jej nie słucham - zwłaszcza ulubionej), i mogę zejść wtedy do około 7-8 sekund na jedno doładowanie - wiadomo, czas to pieniądz.

Tu przykład powiadomień z mojej skrzynki mailowej z mojego lokalnego klienta (a propos: nie przeglądam nigdy poczty poprzez www - trwa to zbyt długo, przynajmniej o 10x razy :)) - to było tempo jakieś 11-13 sekund na jedno doładowanie:

Obrazek

Jeśli to jest dla Ciebie szybkie tempo, to mogę napisać co i jak robię.
 #1024094  autor: jarekt
 05 paź 2018, 14:05
No niestety pokrzyżowano mi plany :) Ale taką "prędkość" doładowań można uzyskać na doladowania.play.pl z tym, że najprawdopodobniej bonus 15% będzie tylko od kwoty doładowania minimum 25zł.

Jest obecnie nieregulaminowe przedłużenie PromoZŁ, ładując 5zł przez apkę. Ładując normalnie przez www, przedłużenia za 5zł nie ma. Zobaczymy co będzie dalej.

Czekam, aż się sprawy bardziej wyklarują i uspokoją oraz zmodyfikują (dopieszczą) regulaminy.
Będę robił w tym miesiącu sporo różnych doładowań (też "seryjnych") więc będę testował (jak zwykle :)).
Nie zawsze mam tylko czas i ochotę raporcik napisać z takich "testów"...
 #1025516  autor: termin10000
 12 paź 2018, 21:32
No właśnie. Teściom przeciągam bonus za rejestrację ;-)
Chciałem jak co miesiąc dorzucić piątala i taki zonk.
Bałem się ryzykować za 5 w apce bo nie wiem czy 15% za 5 zł ma umocowanie w regulaminie a na kontach po 300 zł promo.
Póki co ratowałem się 10 za 5. Ale co dalej jak żyć ?