DAJ CYNK
  • Wszystko, co związane z Androidem
Wszystko, co związane z Androidem

Moderator: Moderatorzy

 #979999  autor: zderzak
 26 lut 2018, 10:41
Witam wszystkich.
Mam pewien problem związany z podłączeniem do telefonów Sticku USB jako OTG.
Dotyczy to telefonów HomTom HT3 Pro , HT7 Pro ( oba z Andr.5.1 Lolipop) oraz Point of View Mobii 5045 znany również jako MOB-5045 (z Andr.4.2.1.).
Wszystkie są prawidłowo zrootowane KingRoot-em lub KingoRoot-em.Wszystkie też są przystosowane do obsługi OTG ,co potwierdzają instalowane apk-i służącego tego celu…
Wszystkie z wymienionych telefonów ,po podłączeniu do PC *Win7 Prof. Są wykrywane i widziane w systemie a pliki z zawartością, właściwie odczytywane …
Jeśli chodzi o sticki USB>Jeden z nich to Kingstone DT micro Duo 32GB -USB 2.0(z dwustronnie umieszczonym mikro oraz standardowym wtykiem USB , drugi stick to Philips 64GB-USB 3.0 FM64FD00B. Podczas próby podłączania ,mniejszy stiuk podłączany był bezpośrednio *ze względu na taką możliwość*, a drugi poprzez przewód OTG usb.

Dodam, że dysponuje też tabletem ODYS Maven z Andr.5.1. i próby podłączenia do nieg któregoś ze sticków zawsze są UDANE i bezproblemowe.…Nawet przy bardzo rozładowanej baterii. Również Windows na PC wykrywa je doskonale…

Myślałem ,że wpływ na taki stan rzeczy miał stan naładowania baterii telefonów ale niestety-nie. Reakcja telefonów jest identyczna ..a w zasadzie BRAK jakiejkolwiek reakcji. Pamięci nie są nadal zupełnie wykrywane.
Może wpadnie ktoś na sposób, jak można by temu zaradzić ? Jeśli w opisie pominąłem jakieś istotne szczegóły ,proszę napisać a uzupełnię brakujące informacje…
Bardzo dziękuję za ewentualną pomoc w tej nurtującej mnie od kilku dni sprawie i pozdrawiam wszystkich forumowiczów .