DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
  • Strona 62 z 70
  • 1
  • 60
  • 61
  • 62
  • 63
  • 64
  • 70
 #977548  autor: sepe
 14 lut 2018, 18:55
Numer przenoszony z Nju abonament do Heyah na karte . Od polnocy 14 lutego powinien byc zalogowany w sieci.... Niestety do tej chwili numer nie dziala a osoby próbujące dodzwonić się do mnie ,słyszą komunikat : nie ma takiego numeru.... Kontakt z call center nic nie pomaga. Co ciekawe konsultant z Ukrainy .
 #977564  autor: sepe
 14 lut 2018, 20:28
Tak. Miesiąc temu przenosilem z orange na karte do heyah na karte inny numer( w salonie T-mobile). Byla podobna sytuacja z logowaniem do sieci. Dopiero po 18ej moglem korzystac z numeru. Dzis niestety drugi numer nadal lezy .
 #979015  autor: fanatyklech
 21 lut 2018, 10:43
Zdecydowałem się nie kontynuować umowy z T-mobile i po jej wygaśnięciu chce przejść do Orange Free na kartę. Umowa z T-mobile wygasa na początku lipca, czy mogę już złożyć wniosek do Orange o przeniesienie numeru? I czy poza złożeniem wniosku do Orange, muszę jakieś dokumenty, wypowiedzenie wysyłając do T-mobile czy sieci to wszystko same załatwia miedzy sobą?
 #984057  autor: molibden
 17 mar 2018, 15:16
ktoś wie ile orientacyjnie trwa przeniesienie numeru na kartę z VIrgin do a2 (prepaid)? Wniosek złożyłem w niedzielę, kartę otrzymałem od a2 we wtorek. Pytam się wczoraj kiedy mi przeniosa numer a oni mi mówią ze jeszcze papierów od kuriera nie dostali nawet. Masakra jakaś. Jak już dostaną to ile to może trwać? nie chce mi się już w Virgin niczego kupować ale nie wiem czy starczy mi to 30min gratisowe. Reset we Freemium mam 20 marca
 #984383  autor: m.sta
 19 mar 2018, 12:29
Witam,

Mam pewną sprawę do rozwikłania.

Potrzebuję przenieść dwa numery z Nju abonament numer podstawy i dodatkowy do T-mobile dla firm. Problem w tym że w nju abonament nie da się zrobić cesji na firmę aby potem te numery bezpośrednio przenieść do T-mobile. Przejście na nju na karte też chyba nic nie da bo tam chyba też sie nie da karty przepisać na firmę? Przyjmniej kiedyś się nie dało.

Rozkminiłem że na czas przeniesienia musze przejsć na jakas ofertę na kartę która pozwoli mi przerejestrować dane na karcie na firmowe. Dobrze myślę ? Do której sieci zatem przenieść ? W t-mobile na kartę bez problemu da się zrobić cesję osoba fizyczna -> firma ?
 #984422  autor: Gregrin
 19 mar 2018, 14:13
m.sta pisze:Przejście na nju na karte też chyba nic nie da bo tam chyba też sie nie da karty przepisać na firmę? Przyjmniej kiedyś się nie dało.
Po przejściu a kartę dało się zmienić na orange (chyba) wysyłając SMS. Moze w orange z przepisaniem na firme będzie łatwiej ??
 #984430  autor: reboot
 19 mar 2018, 15:09
Moim zdaniem dobrą siecią jest Play. W ofercie prepaid cesje itp. są darmowe i bezproblemowe.

WKS
 #987929  autor: marcin19883
 09 kwie 2018, 00:18
Ja chwilowo przechodzę do Orange. Zamówiłem kuriera. Czy po doręczeniu dokumentów, można na infolinii Orange przyspieszyć przeniesienie? Czekanie 10dni, to długo
 #988493  autor: reboot
 12 kwie 2018, 13:04
Chcę przenieść numer do T-Mobile i skorzystać z oferty Gwarancja Satysfakcji.
Niestety www ma jakiś błąd i nie przepuszcza mnie dalej, bo chce, abym coś konfigurował w związku z numerem tymczasowym.
Czy ma to znaczenie przy przenoszeniu numeru, że w tym miejscu wpiszę dowolny tekst?

Obrazek

WKS
 #1003302  autor: wesio_
 11 lip 2018, 19:26
Mam pytanie
Złożyłam wypowiedzenie umowy w Playu, bo chcę przejść z abonamentu na kartę, tyle że do innej sieci. Czy mogę już teraz przenieść numer czy muszę poczekać do wyznaczonej daty?
I czy muszę zarejestrować numer na kartę w playu i dopiero przejść do innej sieci czy już nie trzeba?
Odwiedzenie salonu wybranego (nowego) operatora jest niemożliwe, działają tylko przez internet
 #1019177  autor: ManiacGSM
 24 wrz 2018, 09:16
w12 pisze:Dlaczego?
Jeśli numer został zablokowany na stałe przez operatora to pewnie jest w ''kwarantannie'' -,że tak to nie fachowo ujmę i po kilku tygodniach lub miesiącach wróci do puli numerów. Ale niestety z opcją dla Ciebie na minus ,bo już jest nie do odzyskania.

PLUSH na Kartę x1. Virgin Mobile x1, Orange FREE x1, PLAY MIX x1.
iP 5s, NOKIA C7, HUAWEI Y5, BB 9810, NOKIA 2610.
  • Strona 62 z 70
  • 1
  • 60
  • 61
  • 62
  • 63
  • 64
  • 70
  • 1
  • 60
  • 61
  • 62
  • 63
  • 64
  • 70