DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #977329  autor: zakons
 13 lut 2018, 15:15
Po kilkunastu latach w T-mobile operator proponuje mi za 55 netto no limit(10 GB netu) + telefon kosztujący koło 400 zł na allegro.
Patrzę ofertę na kartę i tam mi wyskakuje za 25 zł miesiąc bez ograniczeń + 10 GB netu.
Z czegoś takiego można stale korzystać? Czy to są chwilowe promocje?
Nie wiem czy nie odpuścić sobie ten abonament...
Ewentualnie - do kogo warto przejść?
U mnie odpadają sieci oparte na plusie.
Nie zależy mi na lepszych parametrach, tylko na niższym koszcie.
 #977336  autor: damdol5
 13 lut 2018, 16:20
Zapraszam na abo do Play.

Dla nowych firm mamy oferty No Limit zaczynające się już od 19,99 zł netto.

Do tego 6 miesięcy za 0 zł.

Po więcej szczegółów zapraszam na priv :)
 #977338  autor: piotrzet
 13 lut 2018, 16:25
zakons pisze:Po kilkunastu latach w T-mobile operator proponuje mi za 55 netto no limit(10 GB netu) + telefon kosztujący koło 400 zł na allegro.
Patrzę ofertę na kartę i tam mi wyskakuje za 25 zł miesiąc bez ograniczeń + 10 GB netu.
Z czegoś takiego można stale korzystać? Czy to są chwilowe promocje?
Nie wiem czy nie odpuścić sobie ten abonament...
Ewentualnie - do kogo warto przejść?
U mnie odpadają sieci oparte na plusie.
Nie zależy mi na lepszych parametrach, tylko na niższym koszcie.
A kontaktowałeś się z Sekcją Utrzymania Klienta tam są sporo lepsze oferty. Poszukaj w wątku o przedłużeniu umowy co w tej cenie można ugrać i skontaktuj się z nimi dostaniesz taką ofertę bez problemu

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #977340  autor: TomLee
 13 lut 2018, 16:37
25 zł za tzw no limit mają już praktycznie wszyscy operatorzy w ofertach na kartę. Oczywiście jak się idzie do salonu to od razu dostaje się na twarz, że najbardziej opłaca się abonament. Ja taki tekst usłyszałem przenosząc nr do play na kartę, gdzie 5 miesięcy dostałem za 0 zł. Nie wiem, jak może być coś korzystniejszego :) Szczególnie, jak cała rodzina jest w takiej ofercie :). Co do telefonów to obecnie ceny w sklepach, nawet stacjonarnych są w konkurencyjnych cenach. Bierzesz na 20-30 rat 0% i masz spokój, nie jesteś uwiązany na 2 lata, zawsze możesz zmienić operatora.
 #977342  autor: Nikita_Bennet
 13 lut 2018, 16:40
to samo chciałem napisać, jak dobrze pokombinujesz to płacąc max 25zł brutto miesięcznie idzie ugrać nolimit prawie w każdej sieci. Mi żebym potrzebował karty do neta gdzie jest 100GB to w play wyszłoby 61 zł za dwa numery voice no limit i kartę ze 100GB neta na BTSach play. Tanio wg mnie tylko że mam słaby zasięg play i wiszę na innych operatorach.
Ogólnie przekop te forum, coś znajdziesz interesującego, dzwonisz i mówisz że chcesz to i to a jak nie to jutro zanosisz do salonu wypowiedzenie. Jak nie dają to wypowiadasz umowę i czekasz na telefon, jak nie zadzwonią to przenosisz gdzie indziej. Czasem warto się przenieść.

@damdol5 a czy konto które było kiedyś na indywidualnego potem na REGON potem na indywidualne jest dalej nowym klientem? Zakładając że np jeden numer przyjdzie z innej sieci?
 #977346  autor: iphoneski
 13 lut 2018, 17:01
Cieżko stwierdzić czy ma sens. Dla mnie np ma, bo po przekroczeniu limitu neta mam lejek do 1 mega, a nigdy nie wiem ile w danym miesiącu będę potrzebował internetu. W play dostałem też tidal i SHOWMAX, za które tak i tak musiałbym sobie płacić dodatkowo, a teraz mam w cenie abonamentu i wychodzi mnie taniej. Jeśli zależy ci tylko na tym, żeby było taniej, nie potrzebujesz tego, o czym wspominałem to karta będzie dla ciebie najlepszym rozwiązaniem.
 #977349  autor: martin87
 13 lut 2018, 17:34
W przypadku oferty z telefonem jeszcze jako tako, bez tel nie ma co sobie głowy zawracać.
 #977358  autor: damdol5
 13 lut 2018, 18:10
Nikita_Bennet pisze:to samo chciałem napisać, jak dobrze pokombinujesz to płacąc max 25zł brutto miesięcznie idzie ugrać nolimit prawie w każdej sieci. Mi żebym potrzebował karty do neta gdzie jest 100GB to w play wyszłoby 61 zł za dwa numery voice no limit i kartę ze 100GB neta na BTSach play. Tanio wg mnie tylko że mam słaby zasięg play i wiszę na innych operatorach.
Ogólnie przekop te forum, coś znajdziesz interesującego, dzwonisz i mówisz że chcesz to i to a jak nie to jutro zanosisz do salonu wypowiedzenie. Jak nie dają to wypowiadasz umowę i czekasz na telefon, jak nie zadzwonią to przenosisz gdzie indziej. Czasem warto się przenieść.

@damdol5 a czy konto które było kiedyś na indywidualnego potem na REGON potem na indywidualne jest dalej nowym klientem? Zakładając że np jeden numer przyjdzie z innej sieci?
Zasadniczo żeby skorzystać z oferty dla nowych firm to w ciągu ostatnich 90 dni nie powinno być żadnej aktywnej usługi na pesel/nip/regon.

Czasami jeśli coś było tylko na pesel to przepuszcza.
 #977375  autor: zakons
 13 lut 2018, 19:07
piotrzet pisze:
zakons pisze:Po kilkunastu latach w T-mobile operator proponuje mi za 55 netto no limit(10 GB netu) + telefon kosztujący koło 400 zł na allegro.
Patrzę ofertę na kartę i tam mi wyskakuje za 25 zł miesiąc bez ograniczeń + 10 GB netu.
Z czegoś takiego można stale korzystać? Czy to są chwilowe promocje?
Nie wiem czy nie odpuścić sobie ten abonament...
Ewentualnie - do kogo warto przejść?
U mnie odpadają sieci oparte na plusie.
Nie zależy mi na lepszych parametrach, tylko na niższym koszcie.
A kontaktowałeś się z Sekcją Utrzymania Klienta tam są sporo lepsze oferty. Poszukaj w wątku o przedłużeniu umowy co w tej cenie można ugrać i skontaktuj się z nimi dostaniesz taką ofertę bez problemu

Podpowiesz gdzie to? Nie mogę znaleźć.
 #977720  autor: tomeck
 15 lut 2018, 15:43
TomLee pisze:"...Co do telefonów to (...) Bierzesz na 20-30 rat 0% i masz spokój, nie jesteś uwiązany na 2 lata, zawsze możesz zmienić operatora..."
Jeżeli bierzesz na raty to też jesteś uwiązany tylko nie u operatora a w sklepie ;)

Nie chcę wchodzić w dyskusję czy lepszy abo czy karta, bo jak to mówią "jednemu pasi, inny grymasi".
Na pewno trzeba sobie po prostu policzyć. Zsumować cały koszt abonamentu przez te 24mce i porównać z kartą i ratą w sklepie. Czasami łączny koszt jest porównywalny.

Trzeba pamiętać, że ten no limit na kartę często nie ma mmsów. Więc jak ktoś wysyła dużo zdjęć to może się zdziwić.
A zmiana operatora przy karcie raczej większego znaczenia nie ma. Oferta jest mocno zbliżona.
 #977724  autor: piotrzet
 15 lut 2018, 15:51
Oferta mocno zbliżona jednak niektórzy mają ograniczenia jak T-Mobile w prędkości internetu czy braku VoLTE czy Vowifi czy Orange że nie działa Vowifi za granicą

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #978113  autor: Kamil7878
 17 lut 2018, 12:51
iphoneski pisze:Cieżko stwierdzić czy ma sens. Dla mnie np ma, bo po przekroczeniu limitu neta mam lejek do 1 mega, a nigdy nie wiem ile w danym miesiącu będę potrzebował internetu. W play dostałem też tidal i SHOWMAX, za które tak i tak musiałbym sobie płacić dodatkowo, a teraz mam w cenie abonamentu i wychodzi mnie taniej. Jeśli zależy ci tylko na tym, żeby było taniej, nie potrzebujesz tego, o czym wspominałem to karta będzie dla ciebie najlepszym rozwiązaniem.
Abonament w play heee maja ofertę na kartę o połowę taniej