DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 1 z 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8
 #977129  autor: speclab
 12 lut 2018, 16:01
Hejka,
mam problem, a wiem już że nie tylko ja.

Mam kilka numerów telefonów w taryfie "Formuła Play na Kartę".
Numery doładowuje za pomocą FB (15% gratis ląduje na koncie środków promocyjnych i przedłuża te środki o 30 dni)... niestety już nie przedłuża "Promocyjnych złotówek".

Dziś doładowałem 4 numery... na wszystkich natychmiast pojawił się pakiet 500MB WTF?!
(przedłużyła się ważność pakietu) oraz wydłużyła o 50 dni ważność konta głównego. Zawsze od razu pojawiały się promocyjne złotówki i przedłużała ich ważność.

Też macie ten problem?

Marcin Gruszka dla innej strony.. xxlix.pl stwierdził, że to doładowanie powinno normalnie działać jednak tak nie jest. Pewnie pomerdali zmianę promocji doładowań dla "Play na Kartę Lubię To!" z "Formuła Play na Kartę".

Jutro złożę reklamacje na 24.play.pl jednak może warto zwrócić komuś z PLAY uwagę na ich ostatni gruby bubel.
 #977133  autor: jarekt
 12 lut 2018, 16:13
Bonusowe 15% za doładowanie przez stronę https://www.doladowania.play.pl zostało wyłączone od 13 października 2017 roku w momencie startu nowej promocji http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 22&t=90962, która daje Bonusy MB/GB zamiast PromoZŁ.

O wyłączeniu bonusowych PromoZŁ mówi regulamin w p.III.1 https://www.play.pl/resources/pdf/2017/ ... 102017.pdf:
III. POSTANOWIENIA KOŃCOWE
1. W okresie obowiązywania niniejszej Oferty Promocyjnej uczestnicy nie mogą korzystać z Oferty promocyjnej „15% EKSTRA ZA DOŁADOWANIE PRZEZ http://WWW.DOLADOWANIA.PLAY.PL I DOLADOWANIAPLAY.PL”
Aby otrzymać PromoZŁ (15% lub 30% w PnKLT) należy ładować przez Strefę Doładowań FB (promocja cały czas działa).

Złożenie reklamacji jest nieuzasadnione :).
 #977135  autor: jarekt
 12 lut 2018, 16:20
Skoro dostał 500MB (za pewnie 5zł), to śmiem twierdzić, że skorzystał z linku, który go przekierował na doladowania.play.pl, a nie do StrDoł na FB.

Ładowałem wczoraj kilkadziesiąt numerów przez StrDoł i kilkanaście przez doladowania.play.pl.
Te pierwsze dostały jak zawsze PromoZŁ (15% i 30% bo miałem różne taryfy), a te drugie MB i GB.

Oczywiście może ładował przez aplikację w StrDoł na FB i należnych PromoZŁ nie dostał - wtedy jak najbardziej reklamacja jest zasadna.
Ważne jest w tym momencie jak wyglądała strona podczas doładowania :) (a nie skąd na nią wszedł: czy z FB czy z zewnątrz).

W każdym razie obstawiam, że ładował poprzez doladowania.play.pl, na którą to stronę wszedł z jakiegoś linku z FB. I stąd ten problem braku PromoZŁ.
 #977138  autor: jarekt
 12 lut 2018, 16:33
No to jeśli jesteś tego pewny (nie każdy jest, bo nie każdy się odpowiednio zna i niektórzy nie potrafią nawet powiedzieć, w jaki sposób ładowali - "przez internet jak zawsze"), no to sprawę masz jasną i pisz reklamację.

Ja niestety nie zakładam, że pytający zjadł wszystkie rozumy i wszystko doskonale wie, bo z reguły jest właśnie tak, że pytający ma mniejsze lub większe braki w wiedzy, co jest zresztą normalne.

Zamieniono w Twoim przypadku promocję ze StrDoł na FB dającą PromoZŁ, z promocją MasterCard z doladowania.play.pl (d.p.p) dającą MB/GB dla każdej taryfy (np. dla Twojej Formuły).
A dlaczego, to ja już nie wiem :)

Dzisiaj będę robił sporo doładowań różnego rodzaju (poprzez StrDoł dla PromoZŁ i poprzez d.p.p dla MB/GB), to dam tutaj znać jak się sprawy mają dzisiaj.
 #977139  autor: speclab
 12 lut 2018, 16:38
nic mi nie zmieniono na strefie doladowan fb.... mam info ze dostane 15% gratis .... a dostalem pakiet 500mb. CHGW dlaczego. Jestem oblatany w promocjach i stronach doladowan... jest to jakis ewidentny bubel Playa. Sprawdz z ciekawosci jak chcesz... na jakims swoim numerze w taryfie "Formuła Play na Kartę". A jesli jarekt nie Ty... to może komuś zbliża się termin przedłużenia ważności promocyjnych złotówek... bo może być z tym lipa.
 #977140  autor: jarekt
 12 lut 2018, 16:45
speclab pisze:nic mi nie zmieniono na strefie doladowan fb.... mam info ze dostane 15% gratis .... a dostalem pakiet 500mb
Pisząc wcześniej "Zamieniono w Twoim przypadku promocję..." miałem na myśli, że gdzieś wewnątrz systemu jest coś zamienione/pokićkane i zostałeś potraktowany tak jakbyś doładował przez d.p.p, a nie przez FB.
To mógł pomieszać nie Play tylko firma która obsługuje obydwa systemy (ta sama zresztą) i/lub PayU, choć Play być może też jest winny - trudno to stwierdzić.
 #977142  autor: lookas
 12 lut 2018, 17:04
W dniu dzisiejszym doładowałem konto przez strefę doładować fb i owszem przedłużyło mi ważność, ale pakietu GB na 14 marca! Nie wydłużyło mi ważności konta promo zł (po kilku h nadal w systemie widniało 12 luty). Z uwagi na datę ważności promo zł przypadająca na dzień dzisiejszy postanowiłem dodatkowo dla pewności skorzystać z kodu 10za5. Po godzinie system zmienił ważność na 14 marca. Reasumując po w/w operacjach (fb i 10za5) w play24 ważność GB jak i promo zł to 14 marca. Bonus za rejestrację aktywowałem w lipcu 2016 r.
Ostatnio zmieniony 12 lut 2018, 17:11 przez lookas, łącznie zmieniany 2 razy.
 #977146  autor: SimplusowiecU
 12 lut 2018, 17:08
Mogę potwierdzić problem zasygnalizowany przez "speclab-a". Doładowywałem cztery numery w Formule PnK - żeby jarekt nie miał wątpliwości od razu dodam, że przez Strefę Doładowań na FB - mimo informacji i podanej kwoty przyznanego bonusu na każdym numerze otrzymałem ... 500 MB. Oczywiście regulaminowy czas przyznania bonusu już dawno minął a bonusu ani śladu. Wiadomo, że nie chodzi tu o groszowy bonus, ale o znacznie poważniejsze złotówki na koncie promocyjnym. Jeśli to celowe zagrywki, to zapomnieli o pakiecie 10 za 5, bo takim ostatecznie udało mi się (jeszcze...) w ostatniej chwili przedłużyć ważność konta.
 #977154  autor: jarekt
 12 lut 2018, 17:50
Możecie też potwierdzić (lub zaprzeczyć) czy niespodziewany bonus MB/GB jest zgodny z poniższą tabelką ze wspomnianej przeze mnie promocji:

Obrazek

U @speclaba i najprawdopodobniej @lookasa (i pewnie u innych też) właśnie to się stało - system (Play/PauY/Socializera) nielegalnie "przepiął" Was do zupełnie innej promocji (wspomnianego wcześniej "Bonusu MB/GB za doładowanie cykliczne kartą MasterCard").

speclab pisze:Pewnie pomerdali zmianę promocji doładowań dla "Play na Kartę Lubię To!" z "Formuła Play na Kartę".
@speclab, za 5zł w PnKLT jest 50MB (pięćdziesiąt) ważne 5 dni.

---edit---
Myślę, że link do niusa o tym problemie na telix.pl można podać: https://www.telix.pl/artykuly/newsy/201 ... te-zmiany/
Ostatnio zmieniony 12 lut 2018, 18:09 przez jarekt, łącznie zmieniany 1 raz.
 #977159  autor: SimplusowiecU
 12 lut 2018, 18:10
Jw. u speclab-a i lookas-a: 5 zł -> +500 MB i przedłużenie ważności konta GB o 30 dni, konto złotówkowe bez zmian (wartość i ważność), stany kont zł/GB sprawdzone tuż przed doładowaniem, stąd informacja pewna.
Doładowanie przez strefę doładowań na FB, płatność Przelew24.
 #977162  autor: jarekt
 12 lut 2018, 18:18
No to tak jak widzicie: 4 osoby doładowały 5zł w FPnK i dostały bonus 500MB ważny 30 dni - dokładnie taki jaki się dostaje w FPnK tylko i wyłącznie w promocji za zlecenie cyklicznego doładowania kartą MasterCard na stronie doladowania.play.pl.

Natomiast kto jest odpowiedzialny na ten babol: Play, PayU czy Socializer to już nie wiem (te 3 firmy są zamieszane w doładowania w tych dwóch promocjach). Obstawiam na 95%, że systemy Play zgłupiały po błędnie przekazanych danych przez apkę Socializera (PayU całkowicie bez winy).
Ostatnio zmieniony 12 lut 2018, 19:46 przez jarekt, łącznie zmieniany 1 raz.
 #977168  autor: pablo82
 12 lut 2018, 19:29
Doładowałem przed chwilą przez strefę doładowań z FB numer telefonu ale z taryfą Redbull mobile 7 (pierwsza taryfa Red bulla) kwotą 50zł, myśląc sobie, że może przez ten błąd systemu zamiast 15% doładowania - dostanę 5 GB (zgodnie z tabelką podaną przez @jarekt), a tu zonk: dostałem normalnie 15% kwoty doładowania czyli 7,50zł na konto promocyjne. Czyli ewidentnie błąd ten dotyczy tylko taryf na kartę Play, a nie Red Bull mobile.
  • Strona 1 z 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8