DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 4 z 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 10
 #949983  autor: PawlusG
 10 wrz 2017, 18:23
W opcji za 29 zł stacjonarne są w abonamencie, a nie w ofercie na kartę, o której pisałem, nie ma w niej też bonusu za staż.

:)
 #950047  autor: Ryszard Lubicz
 11 wrz 2017, 06:58
Przeniosłem numer do Nju. Po przeniesieniu dostałem takie mniej więcej info:
" Na koncie masz 5,00 ważne przez 31 dni oraz 10 GB ważne przez 10 dni".
Po 2 dniach zostało mi ZERO zł i ZERO GB . Wysłałem tylko z 5 mmsów i posurfowałem trochę po necie. Czym to może być spowodowane?

Grażynko wybacz...
 #950054  autor: Karlos20
 11 wrz 2017, 09:50
Za staż bonus jest, gdzie dostajemy więcej GB. Za połączenia stacjonarne jest max 10 zł, po których jest no limit, lecz jest liczone oddzielnie, niż w ramach usług "wszystko komórkowe" za 29.
Więc:
NJU NA KARTĘ 29 ZŁ na komórki min/SMS/MMS i 10 GB (+GB za staż) + dodatkowe 10 zł na stacjonarne = 39 ZŁ. Na kartę musisz pilnować terminów i doładować konto.
NJU BUZZ ABO: 29 ZŁ na komórki min/SMS/MMS + stacjonarne + 10 GB (+GB za staż) = 29 zł. Dopłacając dychę dostajemy 2x więcej GB. Płacisz raz co miesiąc i masz.

Myślę, że wiadomo, jaka oferta jest lepsza, pomijając fakt, że jeśli skorzystamy mniej, to rachunek jest mniejszy.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #950128  autor: PawlusG
 11 wrz 2017, 17:57
sylwekZolkusza pisze:
PawlusG pisze:W opcji za 29 zł stacjonarne są w abonamencie, a nie w ofercie na kartę, o której pisałem, nie ma w niej też bonusu za staż.
Kolego Podszkol się.
http://www.njumobile.pl/b/articles/regu ... akarte.pdf
http://www.njumobile.pl/b/articles/regu ... akarte.pdf
Staż jest faktycznie, mój błąd, ale stacjonarne są dodatkowo płatne, mówi o tym pkt. 1 i 11.

:)
 #950129  autor: trifek
 11 wrz 2017, 18:01
Ja się właśnie wacham pomiędzy njumobile a PlushMobile :)
Ten pakiet w Nju za 29 zł i 39 zl różni się tylko 10GB internetu?

Pod względem zasięgu/jakości itp jest jakaś różnica pomiędzy nju a plushem? Która oferta jest aktualnie "popularniejsza"? Czy w tym przypadku jest to już tylko kwestia "lubię", "nie lubię" danej sieci?;)
 #950135  autor: cyanoone
 11 wrz 2017, 19:25
trifek pisze:Pod względem zasięgu/jakości itp jest jakaś różnica pomiędzy nju a plushem?
To już należy sprawdzić samemu. Starter kosztuje pare zł.
trifek pisze:Czy w tym przypadku jest to już tylko kwestia "lubię", "nie lubię" danej sieci?;)
Tak. Te kilka zł różnicy to pominięcia. Choć jak się skorzysta z promocji 5 doładowanie gratis to Plush wychodzi za 20 zł (jeżeli doładowanie jest tą samą kwotą).

Plus-->Play (2015) -->Plus (2018)
Klucz-->Orange-->Lajt (2017)
 #960480  autor: Gregrin
 10 lis 2017, 21:02
W związku z tym ze nju w opcji za 1.20 dodało stacjonarne http://www.telepolis.pl/wiadomosci/wszy ... 40520.html chciałem zapytać korzystających z tego użytkowników czy u was opcja sama stała się aktywna czy jak to wygląda ??

U znajomego z aktywną tą opcją w usługach ma włączoną opcje "wszystko komórkowe dziennie" czyli stara wersje ale niepasujący opis:
"nielimitowane rozmowy z komórkowymi, SMSy/MMSy do wszystkich w kraju i w roamingu UE oraz 10GB internetu w kraju (z czego 1,46 GB do wykorzystania w roamingu UE) za max. 29zł w..."
To pewnie z powodu tego ze nie ma już tej opcji.

Opcja "Wszystko dziennie za nie więcej niż 1,20zł

Usługa dzienna, dzięki której nie zapłacisz więcej niż 1,20zł dziennie za nielimitowane rozmowy, SMSy i MMSy w kraju i w roamingu w UE oraz 250 MB w kraju." nie jest włączona :/
 #974484  autor: Gregrin
 27 sty 2018, 18:26
Witam
Znajomy przeszedł sobie na ta nowa opcje ale analizując bilingi jeszcze z czasów opcji 2zl ma tam dziwne liczenie ponad dzienny limit. Dodatkowo podobno w okresie sierpnia/września miał sytuacje ze pomimo cały czas włączonej opcji za 2zl potrafiło zjeść mu z konta cale sierze doładowanie 20-30zl. Niestety on wtedy myślał ze po prostu wykorzystał pakiet i to normalne ze zabrało środki z konta. Niestety nie jestem w stanie cofnąć się w billingu do tego okresu a ze względu na jego wieczne rozkojarzenie nie wiem na ile jego relacje miały odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Jednak wchodząc na stronę ciężko się w tym połapać i widzę mapę błędów. Po pierwsze błędy na stronie. Strasznie wolno działa odświeżanie na stronie i mimo włączonej wczoraj opcji za 1,20 jest ona cały czas w trakcie zmian. Pakiet 9GB kupiony chyba przedwczoraj (ważny do 26 luty) w usługach tez widnieje jako wyłączony mimo ze w stanie konta jest wyszczególniony. Dalej, w stanie konta widnieje pozostało "250 MB z 450.05 MB" (???) mimo ze staż to prawie 2 lata a wykorzystanie za dziś wskazuje 0GB (wiec powinno być 0 z 625MB).

To tyle ze strony do zarządzania numerem, teraz biling.
Pozycje są podwajane a niektóre sesje internetowe maja więcej niż 2zl ale obok nich nie pisze "Konto główne". Tu przykłady:
https://imgur.com/a/6utNQ

Co o tym sadzicie ??
 #974520  autor: dwaeuro
 27 sty 2018, 21:14
Wiem, od znajomego informatyka, że NJU miało strasznego buga w ostatnim tygodniu i nadal wszystko nie zostało naprawione. Ludziom poznikały pakiety, pieniądze itd.

Nowa Huta Wolne Miasto!
 #975401  autor: ManiacGSM
 01 lut 2018, 11:28
Witam nie chcę zakładać nowego tematu, Jakieś dwa miesiące temu kupiłem starter NJU. Włożyłem do telefonu, jakoś tak z lenistwa nie chciało mi się lecieć na pocztę aby zarejestrować, Teraz widzę starter w ogóle nie ma już zasięgu. Wczoraj byłem na poczcie,Pani wpisała moje dane i numer w komputer, zeskanowała kod z opakowania i dalej nic. Jest jakaś szansa ,że ten numer zacznie działać? Kilka razy włączałem dziś i wyłączałem telefon, ale bez skutku. Karta sim wkładana do dwóch różnych telefonów, dalej nie ma zasięgu.

PLUSH na Kartę x1. Virgin Mobile x1, Orange FREE x1, PLAY MIX x1.
iP 5s, NOKIA C7, HUAWEI Y5, BB 9810, NOKIA 2610.
 #975406  autor: PWojciechowska
 01 lut 2018, 11:33
ManiacGSM pisze:Witam nie chcę zakładać nowego tematu, Jakieś dwa miesiące temu kupiłem starter NJU. Włożyłem do telefonu, jakoś tak z lenistwa nie chciało mi się lecieć na pocztę aby zarejestrować, Teraz widzę starter w ogóle nie ma już zasięgu. Wczoraj byłem na poczcie,Pani wpisała moje dane i numer w komputer, zeskanowała kod z opakowania i dalej nic. Jest jakaś szansa ,że ten numer zacznie działać? Kilka razy włączałem dziś i wyłączałem telefon, ale bez skutku. Karta sim wkładana do dwóch różnych telefonów, dalej nie ma zasięgu.
Może spróbuj jeszcze raz zarejestrować na poczcie? Może coś nie poszło? U mnie wszystko było wszystko ok, ale to różnie przecież bywa. Nic nie szkodzi spróbować.


Wysłane z mojego LG-M200 przy użyciu Tapatalka
 #975620  autor: ManiacGSM
 02 lut 2018, 11:28
PWojciechowska pisze:
ManiacGSM pisze:Witam nie chcę zakładać nowego tematu, Jakieś dwa miesiące temu kupiłem starter NJU. Włożyłem do telefonu, jakoś tak z lenistwa nie chciało mi się lecieć na pocztę aby zarejestrować, Teraz widzę starter w ogóle nie ma już zasięgu. Wczoraj byłem na poczcie,Pani wpisała moje dane i numer w komputer, zeskanowała kod z opakowania i dalej nic. Jest jakaś szansa ,że ten numer zacznie działać? Kilka razy włączałem dziś i wyłączałem telefon, ale bez skutku. Karta sim wkładana do dwóch różnych telefonów, dalej nie ma zasięgu.
Może spróbuj jeszcze raz zarejestrować na poczcie? Może coś nie poszło? U mnie wszystko było wszystko ok, ale to różnie przecież bywa. Nic nie szkodzi spróbować.


Wysłane z mojego LG-M200 przy użyciu Tapatalka
Dzięki za dobre chęci. Pisałem na ichniejszym forum ale bez rezultatu. Zadzwoniłem na infolinie
690 610 610 , chwila słuchania wskazówek automatu i połączyło mnie z konsultantką.
Pani ogarnęła całą sprawę. -Pomimo ,że zarejestrowałem numer to ''wisiał'' u nich w systemie.
Pani po sprawdzeniu moich danych stwierdziła ,że numer nie był zbyt długo doładowany - ;-)
Trochę masło maślane jak dla mnie bo wcześniej jak nie był zarejestrowany to jakim cudem miałem doładować.
Ale wszystko skończyło się jak w bajce.

PLUSH na Kartę x1. Virgin Mobile x1, Orange FREE x1, PLAY MIX x1.
iP 5s, NOKIA C7, HUAWEI Y5, BB 9810, NOKIA 2610.
 #976919  autor: Eon
 11 lut 2018, 09:22
Mam pytanie odnosnie rejestracji nr w nju. W Orange jest uproszczona rejestracja bo jesli masz juz jakis nr zarejestrowany to kolejny mozna szybko zarejestrowac poprzez SMS. Czy jesli mam 3 nr zarejestrowane w Orange to czy nastepny w nju moge zarejestrowac SMSem ??
 #976925  autor: sylwekZolkusza
 11 lut 2018, 10:29
Eon pisze:Mam pytanie odnosnie rejestracji nr w nju. W Orange jest uproszczona rejestracja bo jesli masz juz jakis nr zarejestrowany to kolejny mozna szybko zarejestrowac poprzez SMS. Czy jesli mam 3 nr zarejestrowane w Orange to czy nastepny w nju moge zarejestrowac SMSem ??
Nju jest też uproszczona rejestracja, ale pierwszy numer musi być zarejestrowany normalnie w salonie i innych punktach rejestracji kart sim.
Możesz przenieść numer z Orange zarejestrowany do nju, wyślij sms o treści NJU pod 601, powinno zadziałać.
 #976927  autor: Johnny
 11 lut 2018, 10:57
Pamiętaj tylko o tym, że przy migracji nju/Orange Orange/nju środki z konta przepadają.
 #976928  autor: Eon
 11 lut 2018, 11:06
nie chodzi mi o przeniesienie tylko o szybka rejestracje nowego startera nju przez SMS. Jestem w tej chwili na "zadupiu" i daleko mam do stacjonarych punktow rejestracji.
 #976937  autor: sylwekZolkusza
 11 lut 2018, 12:20
Eon pisze:nie chodzi mi o przeniesienie tylko o szybka rejestracje nowego startera nju przez SMS. Jestem w tej chwili na "zadupiu" i daleko mam do stacjonarych punktow rejestracji.
Żeby zrobić szybką rejestrację sms, musisz posiadać już nr w nju
 #976969  autor: Eon
 11 lut 2018, 15:00
sylwekZolkusza pisze: Żeby zrobić szybką rejestrację sms, musisz posiadać już nr w nju
Dziekuje, o to mi chodziło. Czyli ew. zostaje mi przeniesienie kodem moj nr z Orange do Nju a potem ew. na podstawie tego mozna zarejestrować SMSem nowy starter nju. Dobrze kombinuje ?
:)
 #976983  autor: sylwekZolkusza
 11 lut 2018, 16:58
Eon pisze:
sylwekZolkusza pisze: Żeby zrobić szybką rejestrację sms, musisz posiadać już nr w nju
Dziekuje, o to mi chodziło. Czyli ew. zostaje mi przeniesienie kodem moj nr z Orange do Nju a potem ew. na podstawie tego mozna zarejestrować SMSem nowy starter nju. Dobrze kombinuje ?
:)
dokładnie tak
  • Strona 4 z 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 10
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 10